Antalya Yamaç Paraşütü - İnter Yamaç Paraşütü

Antalya Yamaç Paraşütü

LOKASYON
Antalya - Alanya/Kaş/Eren Dağı
PİLOTLAR
Burhan Felek ve Gizem Aydoğan
GEÇERLİLİK
31 Aralık 2022

Yamaç paraşütü uygun koşullar sağlandıktan sonra uygun yaştaki ve sağlıktaki her bireyin gerçekleştirebileceği ucuz bir hava sporudur. Engelli bireylerimize de yönelik yardımlarımızla beraber her insan bu uçuşlardan faydalanabilmektedir. Yamaç paraşütü yapabilmek için eğitim almanız ya da bir sürece tabi tutulmanıza gerek yoktur. Eğer dilerseniz tandem uçuşlar sayesinde profesyonel yamaç paraşütü pilotumuzla birlikte ikili uçuşlar sergileyerek gökyüzünde süzülmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yamaç paraşütü için gerekli olan şeyler uygun hava durumu, rüzgarın etkisi ve anlaşabileceğiniz profesyonel çalışanlardır. Anlaştığınız profesyonel kişiler ilk iki durumu sizin için en uygun koşullarda gerçekleştirecek uygun günlerde uçuşlarınızı gerçekleştirecektir. Ekimiz ise yamaç paraşütü konusunda yaklaşık yirmi beş yıldır uçuş hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerimiz gün geçtikçe gelişerek ülkemizin çeşitli bölgelerinde gerçekleşmektedir. Ayrıca uçuş yapacak kişi şehit ve gazi yakınıysa ücretsiz uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte uçuş yapmak istediğini bildiğiniz sevdiklerinize hediye edebilmeniz adına hediye uçuş biletlerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Antalya Yamaç Paraşütü Alanları

Antalya bulunduğu doğa ile iç içe konumu ve uygun hava koşulları yüzünden oldukça tercih edilen yamaç paraşütü alanlarına sahip şehirler arasındadır. Yamaç paraşütünün ülkemizde en çok tercih edilen Ölüdeniz’ e yakınlığıyla da tercih sayısı artmaktadır. Antalya yamaç paraşütü yapılan alanlara baktığımız da bunların başında Alanya gelmektedir. Alanya 380 ve 600 metre irtifada bulunuşuyla tercih edilen tepeler arasında gelmektedir. Uçuşlar on beş dakikayı geçerek yapılmaktadır aynı zamanda uçuşlarınız sonrasında Kleopatra Plajında güneşlenip denize girebilirsiniz. Hem amatörler hem profesyoneller için oldukça uygun bir mekan olan Alanya yamaç paraşütü için fazlaca tercih edilir.

Bir diğer Antalya yamaç paraşütü alanı ise Beğiş ovası civarında bulunan Eren Dağı’dır. Buranın yüksekliği 650 metreyi bulmaktadır. Son olarak sizlere bahsedebileceğimiz yamaç paraşütü alanı ise Kaş’tır. 1000 metre yüksekliği bulabilen uçuş alanıdır ve yamaç paraşütü için en çok tercih edilen alanların başında gelmektedir. Burada yapacağınız uçuşlarda yaklaşık yarım saat süreyle havada kalma imkanınız bulunmaktadır. Profesyonel olan kişiler içinse bu istek doğrultusunda daha fazla artarak saatlere ulaşabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?