Tandem Nedir? Tandem Yamaç Paraşütü Nedir?

Hayatın sıkıcı yönü insanları oldukça sıkboğaz ediyor ve bu durumdan biraz olsun kurtulmak istiyor insan. Bunun için gereken boş zamanı kendinde bulsa da bazı durumlarda boş zamanında kullanılması konusunda yeterli beceriye sahip olamayabiliyor ve bu boşa zaman değerlendirilme konusunda oldukça kısır kalabiliyor.

Yamaç Paraşütü Nedir?

Yaşam boyunca çalışmak, öğrencilik yapmak herkes için gerçekten yorucu ve sıkıcı zamanların başlangıcı oluyor. Bu sıkıcı zamanlardan kurtulmak, istenilen eğlenceyi sizlerde yaşamak istiyorsunuz değil mi? Bunun için önerilebilecek pek çok spor ve eğlence var ancak içlerinden en eğlencelisi, en çılgını yamaç paraşütü.

İstanbul Civarı Yamaç Paraşütü

İstanbul Civarı Yamaç Paraşütü yapılacak yerler neresidir? İstanbul civarı paraşüt uçuşlarımızı Çatalca Ormanlı'da gerçekleştirmekteyiz. İstanbul, yamaç paraşütü yaptığımız yerlerin başında gelmektedir. Her ne kadar şehirleşme oranı yüksek olsa da özel bir alan ve oluşum gerekmeksizin havalanmamıza yardımcı olacak bir tepe noktası işimizi görmektedir. 

UÇMAK ENGEL TANIMAZ

Yamaç paraşütü belirli bir yükseklikten atlayarak gökyüzünde dilediğiniz kadar süzülmenizi sağlayan bir spordur. Bu spor bulunduğunuz şehirlerin uçuş imkanları olan yerlerinde yapılmakta eğer ...

BULUTLARA DOKUNMAK İSTER MİSİN?

İnsanlar oluşumundan itibaren yeryüzüne maruz kalmışlardır. Gece karardığında oluşan o yıldızlara, gündüzken oluşan o mavilikler arasında bulunan kocaman pamuk görünümlü bulutlara ulaşmak adına türlü hayaller kurmuş ve hatta bunların bazılarını gerçekleştirmiştir. Günümüzde çoğu gelişme zaten bir hayal sonucu deneyerek ve geliştirerek ortaya çıkmışken sizlerde bir hayal kurmaya ne dersiniz? Üstelik geçmiş zamanlardaki gibi zorlama olmadan tüm ortam ve araç gereçler bizler tarafından karşılanıyorken bulutlara dokunmak ister misin?

Özgürlüğe Kanat Aç!

Özgürlüğe Kanat Aç!
Özgürlüğe Kanat Aç!

Çoğu zaman gökyüzünde uçan kuşları kıskandığınız ve onlar gibi uçmak istediğiniz oldu mu? Sizler de kuşlar gibi özgürlüğe kanat açmak istemez misiniz? Eğer biraz maceracı ve kendinize güveniyorsanız ufacıkta bir merakınız varsa yamaç paraşütü sporu tam size göre! Yamaç paraşütü, özel bir kalkış ve iniş yeri gerektirmeksizin gerçekleştirilen hava sporudur. Bu hava sporu şehirlerde belirlenen yüksek tepelerde gerçekleştirilir. Belirlenen özel tepelerde oluşturulan uygun ortamla beraber kuş gibi gökyüzünde süzülebilirsiniz.

BULUTLAR PAMBIK GİBİ

Çocukken baktığımız o pamuk bulutları hayalimizden geçen her şekle benzetirdik. Aynı zamanda gökyüzünde bulunan her bulutun içimizde bir pamukmuşçasına yumuşaklığını hissederiz...