ANKARA YAMAÇ PARAŞÜTÜ
ANKARA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

ANKARA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Ankara, havasıyla ve yoğunluğuyla ünlü bir şehirdir. Beyaz yakalılar denildiği zaman akla gelen ilk şehir olan Ankara büyük bir ciddiyet yaratmaktadır. İnsanlar oluşan bu şehirleşme içerisinde okul...

HATAY YAMAÇ PARAŞÜTÜ
HATAY YAMAÇ PARAŞÜTÜ

HATAY YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Sporların birçoğu bildiğimiz şekilde gerçekleştirilirken son zamanlarda ülkemizde gelişen yamaç paraşütü bilinenlerin aksine daha heyecan verici ve eğlenceli bir halde gerçekleşiyor. Yurtdışından ...

ADANA YAMAÇ PARAŞÜTÜ
ADANA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

ADANA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Havada bir kuş gibi süzülmeyi, ayaklarınızın yerden kesilmesine ne dersiniz? Son yıllarda ülkemizde olan artışla da beraber yamaç paraşütü çok tercih edilen bir spor haline gelmiştir. Uygulama alanı gereği havada yapılan bir spor türüdür.

BURSA YAMAÇ PARAŞÜTÜ
BURSA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

BURSA YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Yamaç paraşütü havada gerçekleştirilen bir spordur. Aynı zamanda bu yapılan yamaç paraşütü uçuşları sayesinde baktığınız güzelliklere tepeden bakma fırsatı sağlarsınız. Durum bu olunca güzel ...

Bunları Okumadan Uçmayın :)

UÇMAYA CESARETİN VAR MI?

Adrenalin arıyorsanız, her zaman ve herkesin yaptığı etkinliklerden sıkıldıysanız, özgürlüğü heyecan ile bir potada eritmek isteğindeyseniz ve hem eğlenmek hem spor yapmak istiyorsanız, üstüne bir de uçmaya cesaretiniz varsa yamaç paraşütü tam size göre demektir.

İSTANBULA YAKIN YAMAÇ PARAŞÜTÜ NEREDE?

Yamaç paraşütü, bireylerin uçma hayalini gerçekleştirme konusunda yardımcı olan bir hava sporudur. Bu hava sporu sayesinde şehrin gürültüsünden uzaklaşarak sakince kafanızı dinleyebilir aynı zamanda bulunduğunuz şehri ayaklarınızın altına alarak keyif sürebilirsiniz.  Yamaç paraşütü çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilen bir hava sporudur ve dilerseniz eğitimler sonucunda bireysel dilerseniz hiçbir eğitim gerektirmeksizin tandem (ikili) uçuşlarla pilot eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin kalabalığında ve yoğunluğundan sıkıldığınız her an yamaç paraşütü sayesinde kendinizi dinlemeye ve dinlendirmeye çekilebilirsiniz. İstanbul gibi bir şehrin gürültüsünden oldukça sıkıldıysanız yamaç paraşütü tam size göre! Peki İstanbula yakın yamaç paraşütü nerede bulunmaktadır? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İSTANBUL YERİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ ÜCRETİ

 

Yamaç paraşütü, bireylerin gökyüzünde bir kuş edasıyla süzülerek ilerlemesinde ve bulutlara ulaşmasında yardımcı olacak bir spordur. Bu spor neredeyse her bireyin gerçekleştirebileceği kadar kolaylığı bulunmaktadır. Bireylerin bu sporu yapmasına engel olacak bir sağlık sorunu olmadığı müddetçe yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştirilebilmektedir. Paraşüt uçuşları bireylerin cesaretini sonuna kadar zorladığı ve adrenalini doruklarına kadar yaşayabildikleri bir hava sporudur. Yamaç paraşütü uçuşlarını gerçekleştirmek isteyen bireylerin ise akıllarına takılan genel bir soru bulunmaktadır. İstanbul yeri yamaç paraşütü ücreti olmaktadır. Bu soruya cevap aramak adına çeşitli araştırmalarda bulunan bireyler farklı sonuçlar elde edebilmektedir bunun sebebi de kulüplerin değişikliklerinden kaynaklanmaktadır.

İSTANBULDA YAMAÇ PARAŞÜTÜ


Uçmak belki de birçok insanın hayal ettiği bir durumdur. Zamanında Hezarfen Ahmet Çelebi tarafından ilk olarak gerçekleştirilen Galata Kulesinden uçuş denemeleri günümüzde sonuç vermiştir. Üstelik daha basit koşullarda ve zahmet gerekmeksizin gerçekleşen bu uçuşlar, uçuşa dair bir bilginiz olmaksızın gerçekleşebilmektedir. Sizlerin tek yapması gereken uçuş hakkında karar vererek, bizlere ulaşıp rezervasyon yapmasıdır. Bundan sonrası gerekli ekipmanların bizler tarafından karşılanarak profesyonel yamaç paraşütü eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşmektedir.