İstanbul Yamaç Paraşütü - İnter Yamaç Paraşütü

İstanbul Yamaç Paraşütü

LOKASYON
İstanbul/Ormanlı
PİLOTLAR
Burhan Felek ve Gizem Aydoğan
GEÇERLİLİK
31 Aralık 2022

İstanbul yaşanılması zor ve oldukça kalabalık bir şehirdir. Şehirleşme oranı o kadar fazladır ki kafanızı dinlemek için gidebileceğiniz alanlar oldukça kısıtlıdır. Kalabalıktan kurtulmak neredeyse imkansız gibi görünse de sizleri insanlardan uzaklaştırmanın bir yolu artık bulunmaktadır. Gökyüzünde insanlardan uzaksınız! Evet yamaç paraşütü sayesinde dilediğiniz takdirde sizleri insanlardan bir müddet uzaklaştırarak aslında İstanbul’un kendi doğal güzelliğiyle buluşturuyoruz. Kendine hayran bırakan güzelliğini tepeden izlerken huzurlu bir vakit geçirmenizi hedefliyoruz. Yapmanız gereken ekstra bir çaba yokken üstelik tek yapmanız gereken bu güzel anın tadını çıkarmak.

Yamaç paraşütü uçuşlarımızı ülke genelinde birçok şehirde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul yamaç paraşütü alanlarımız da bunların başında gelmektedir. Her ne kadar şehirleşme oranı yüksek olsa da özel bir alan ve oluşum gerekmeksizin havalanmamıza yardımcı olacak bir tepe noktası işimizi görecektir. Sizlerle havada süzülmenizi sağlayacak bu tepelerde buluştuktan sonra gerekli güvenlik tedbirlerimizi aldıktan ve hazırlık tamamlandıktan sonra uçuşumuza başlayabilir hale gelmekteyiz. Ekstra bir bilginiz olmaksızın bünyemizde yaklaşık yirmi beş yıldır yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştiren pilotlarımız sayesinde uçabilirsiniz. Uçuş anında video ve fotoğraf kaydı yaparak bu unutulmaz anı dilediğiniz an tekrar yaşayabilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşüt Alanları

Şehirleşmenin ülke genelinde en çok gerçekleştirdiği bu şehirde Avrupa ve Anadolu yakasında olmak üzere İstanbul yamaç paraşütü yapabileceğiniz birkaç alan bulunmaktadır. Dilediğiniz yerde ya da kendinize yakın alanı seçerek sizlerle o gün uçuş yapmak üzerine randevulaşırız. Uçuş yaptığımız alanlardan bahsetmek gerekirse eğer ilk olarak Avrupa yakasında en bilinen yamaç paraşütü alanı Çatalca/ Ormanlı köyü gelmektedir. Burada minik köyde doğal olarak yetiştirilen meyve sebzelerden satın alabilir ayrıca uçuş dışında piknik yaparak doğayla da bütünleşebilirsiniz.

Ayrıca Karaburun ve Silivri’de de yamaç paraşütü tepelerinde uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Anadolu yakasında ise Karadeniz’in güzel incisi Şile sahilinde yamaç paraşütü yapabilir, aynı anda hem gökyüzünün hem denizin maviliğine kapılabilirsiniz. Rüzgarın hafif hafif esişini yüzünüzde hissederken hasret kaldığınız o huzurlu anları hava durumuna da bağlı olarak yaklaşık yirmi beş otuz dakika yaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?