Antalya Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Antalya Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023

1,800

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Bilet geçerlilik süresi ne zamana kadar  ?
  Alınan biletler 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Biletimi istediğim zaman kullanabilir miyim ?
  Tüm müşterilerimiz almış oldukları biletleri diledikleri gün,tarih ve saat kullanabilirler. En geç 2 gün öncesinden bizi arayarak yada web sitemizde bulunan rezervasyon panelimiz üzerinden uçuş kaydı açabilirsiniz.

Antalya Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yamaç paraşütü uygun koşullar sağlandıktan sonra uygun yaştaki ve sağlıktaki her bireyin gerçekleştirebileceği ucuz bir hava sporudur. Engelli bireylerimize de yönelik yardımlarımızla beraber her insan bu uçuşlardan faydalanabilmektedir. Yamaç paraşütü yapabilmek için eğitim almanız ya da bir sürece tabi tutulmanıza gerek yoktur.  Eğer dilerseniz tandem uçuşlar sayesinde profesyonel yamaç paraşütü pilotumuzla birlikte ikili uçuşlar sergileyerek gökyüzünde süzülmenin keyfini çıkarabilirsiniz.Yamaç paraşütü için gerekli olan şeyler uygun hava durumu, rüzgarın etkisi ve anlaşabileceğiniz profesyonel çalışanlardır.

Anlaştığınız profesyonel kişiler ilk iki durumu sizin için en uygun koşullarda gerçekleştirecek uygun günlerde uçuşlarınızı gerçekleştirecektir. Ekimiz ise yamaç paraşütü konusunda yaklaşık yirmi beş yıldır uçuş hizmetleri vermektedir.Bu hizmetlerimiz gün geçtikçe gelişerek ülkemizin çeşitli bölgelerinde gerçekleşmektedir. Ayrıca uçuş yapacak kişi şehit ve gazi yakınıysa ücretsiz uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte uçuş yapmak istediğini bildiğiniz sevdiklerinize hediye edebilmeniz adına hediye uçuş biletlerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Antalya Yamaç Paraşütü Alanları

Antalya bulunduğu doğa ile iç içe konumu ve uygun hava koşulları yüzünden oldukça tercih edilen yamaç paraşütü alanlarına sahip şehirler arasındadır. Yamaç paraşütünün ülkemizde en çok tercih edilen Ölüdeniz’ e yakınlığıyla da tercih sayısı artmaktadır. Antalya yamaç paraşütü yapılan alanlara baktığımız da bunların başında Alanya gelmektedir. Alanya 380 ve 600 metre irtifada bulunuşuyla tercih edilen tepeler arasında gelmektedir.

Uçuşlar on beş dakikayı geçerek yapılmaktadır aynı zamanda uçuşlarınız sonrasında Kleopatra Plajında güneşlenip denize girebilirsiniz. Hem amatörler hem profesyoneller için oldukça uygun bir mekan olan Alanya yamaç paraşütü için fazlaca tercih edilir. Bir diğer Antalya yamaç paraşütü alanı ise Beğiş ovası civarında bulunan Eren Dağı’dır. Buranın yüksekliği 650 metreyi bulmaktadır.

Son olarak sizlere bahsedebileceğimiz yamaç paraşütü alanı ise Kaş’tır. 1000 metre yüksekliği bulabilen uçuş alanıdır ve yamaç paraşütü için en çok tercih edilen alanların başında gelmektedir. Burada yapacağınız uçuşlarda yaklaşık yarım saat süreyle havada kalma imkanınız bulunmaktadır. Profesyonel olan kişiler içinse bu istek doğrultusunda daha fazla artarak saatlere ulaşabilmektedir.

Antalya Yamaç Paraşütü

Antalya Yamaç Paraşütü için en çok tercih edilen destinasyonlardan biri oluyor. Akdeniz’in incisi Antalya, her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Dünyanın farklı noktalarından Antalya’ya gelen turistler, şehrin benzersiz ikliminin tadını çıkartıyorlar. Antalya, pırıl pırıl denizi, incecik kumlarla bezenmiş sahil şeridi ve dört mevsim canlı şehir hayatıyla tanınıyor. Tatil cenneti Antalya, ziyaretçilerini kendine hayran bırakan doğası ve gezilecek onlarca durağıyla dikkat çekiyor. Farklı medeniyetlerin mirasına sahip olan ve farklı kültürleri harmanlayan şehirde, Bergamalılar, Likyalılar, Bizanslılar ve Kilikyalıların izlerine rastlamak mümkün olabiliyor. Şehrin dört bir yanında farklı kültürlere ait mimari eserlerle karşılaşılabiliyor.

Antalya, gastronomi turizmi için de önemli merkezlerden biri oluyor. Şehirde yılın belli dönemlerinde gastronomi turizmine yönelik etkinlikler düzenleniyor. Uluslararası Sokak Lezzetleri Festivali bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Antalya, spor ve sanata yönelik etkinliklerin de önemli adreslerinden biri oluyor. Türkiye’nin önde gelen film festivallerinden biri olan Altın Portakal Film Festivali her yıl Antalya’da düzenleniyor. Antalya, spor festivalleriyle de dikkat çekiyor. Şehir her yıl ekim ayında, Antalya Yamaç Paraşütü Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

Antalya’da yamaç paraşütü için farklı noktaları tercih etmek mümkün olabiliyor. Alanya yamaç paraşütü söz konusu olduğunda Antalya’nın öne çıkan adreslerinden biri oluyor. Alanya’da 380 ve 600 metre olmak üzere iki farklı irtifa noktası bulunuyor. Bu bölgede yamaç paraşütü uçuşları yaklaşık 15 – 20 dakikalık süreleri kapsıyor. Antalya’da yamaç paraşütü için tercih edilebilecek bir diğer nokta Eren Dağı oluyor. Eren Dağı’nda yapılan yamaç paraşütü uçuşları 650 metrelik yükseklikten gerçekleştiriliyor. Daha yüksek bir noktada yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için bir diğer bölge Kaş oluyor. Bu bölgede, 1000 metreden uçuş gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Kaş yamaç paraşütü uçuşları yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Antalya yamaç paraşütü deneyimi yaşamak için satın alınan uçuş kartları yıl boyunca istenen tarihte kullanılabiliyor. Fotoğraf ve video hizmeti için ekstra ücret ödenmesi gerekmiyor. Uçuş kartları devredilebiliyor ve hediye edilebiliyor. Siz de bu deneyimi yaşamak için uçuş kartı satın alabilir, özgürlüğün tadını gökyüzünde çıkartabilirsiniz.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Antalya Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?