about us
testimonials_03
about-us_01-3

Hayalleriniz Bizimle Gerçekleşiyor

Tarihçe

Misyon

2010 yılından bu yana havacılık sektöründe yer alan firmamız, bu zaman diliminde 4000'den fazla kişiyi özgürlükle buluşturdu. İstanbul Çatalca orman bölgesinde ve ülkemizin pek çok bölgesinde faaliyet gösteren İnter Sportif Havacılık ve İstanbul Extrem 9 kişilik uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Türkiye genelinde hizmet veren uçuş ekibimiz ve pilotlarımız lisanslı şekilde uçuş ve yamaç paraşütü eğitimleri gerçekleştirmektedir. 12 yıllık tecrübeleri ile hizmet veren pilotlarımız, ülkemizin pek çok bölgesinde sizlerle buluşmaktadır.

 Gökyüzünün temizliğini ve dinginliğini insanlarla paylaşmak en büyük misyonlarımız arasında yer almaktadır. Havacılığı ve hava sporlarını tanıtmak ve insanlara havacılığı sevdirmek ekibimizin en önemli görevleri arasında yer alır.

Herkesin korku dolu gözlerle baktığı uçuş sporunun aslında gerçek huzur olduğunu göstermek bizler için en büyük mutluluklardan biridir. 10 yıldır bu sektörde verdiğimiz hizmetlerin havacılık aşkı ile gerçekleştirdiğimizi unutmadan yolculuğumuza devam ediyoruz. Ticari kaygıdan uzak sadece uçuş heyecanını sizlere yaşatmak için canla başla çalışıyoruz.

Rakamlarla İnterParaşüt

12 yıllık eğitim ve tandem uçuş tecrübemiz ile sadece rakamlardan ibaret değiliz. Binlerce uçuşun her birinde yaşattığımız o tarifsiz his ve en unutulmaz hatıraların bir parçası olarak kalacağımızı bilmek bizleri asıl mutlu eden şey.

2750
+

Öğrenci

180
+

Şehirde Hizmet

39990
+

Tandem Uçuş

Yamaç paraşütü ile ilgili tüm korkularınızı gidermek için arayın!

Ekibimizle Tanışın

THK Lisanslı ve binlerce tandem uçuş gerçekleştirmiş deneyimli yamaç paraşütçülerimiz ile tanışın!

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?