Fethiye Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Fethiye Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023

5,200

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Bilet geçerlilik süresi ne zamana kadar  ?
  Alınan biletler 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Biletimi istediğim zaman kullanabilir miyim ?
  Tüm müşterilerimiz almış oldukları biletleri diledikleri gün,tarih ve saat kullanabilirler. En geç 2 gün öncesinden bizi arayarak yada web sitemizde bulunan rezervasyon panelimiz üzerinden uçuş kaydı açabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fethiye’nin keşif edilmesinden sonra uçuş tepesi olarak kullanılan ve en bilinen nokta Babadağ tepesinde gerçekleştirilmektedir. Burada yurt içi ve yurtdışından olmak üzere yılda yüz binin üzerinde kişi gelerek yamaç paraşütü uçuşu gerçekleştirmektedir. Bu yüzden dünyada yamaç paraşütü yapılacak en iyi merkezler arasında gösterilmektedir. 

Fethiye yamaç paraşütü Babadağ tepesinde dört farklı irtifa noktasında yapılmaktadır. Bunlar 1200, 1700, 1800 ve 1960 metre olmak üzere ayrı dört pistten oluşmaktadır. Buradaki farklılığın sebebi her yükseklikte rüzgar yönü farklı olmaktadır ve o gün uygun rüzgar yönü hangi tepedeyse o tepelerde uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Fethiye yamaç paraşütü Uçuş alanında gerekli hazırlıkların sonunda profesyonel yamaç paraşütü eğitmenlerimizle sizlere yirmi beş otuz dakikalık mükemmel bir manzara eşliğinde uçuş imkanı sağlamaktayız. Ayrıca profesyonel fotoğraf makineleriyle video ve fotoğraf kayıtları yaparak uçuş sonrası dileğinize göre sizlere teslim ediyoruz. Uçuşlarımız tamamlandıktan sonra Belcekız sahiline iniş yapıyoruz. İnişlerimiz sahilde özel bir alan için ayrılmış bulunmaktadır ve bu alanlarda bekleyen yardımcılarımız sayesinde inişler tahmin ettiğinizden daha basit bir şekilde gerçekleşmektedir.

Fethiye Yamaç Paraşütü

Fethiye yamaç paraşütü için Türkiye’nin en çok tercih edilen bölgelerinden biri oluyor. Özellikle bahar ve yaz dönemlerinde Fethiye, dünyanın dört bir yanından gelen ve yamaç paraşütü yapmak isteyen sporseverleri ağırlıyor. Fethiye, yalnızca paraşüt tutkunları için değil; gezginler ve tatilciler için de önemli merkezlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Fethiye, Muğla ili sınırları içinde bulunan bir ilçe olarak tanınıyor. Ege’nin en önemli tatil merkezleri arasında yer alıyor. Fethiye, yılın hemen her döneminde yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Fethiye, tarihi mirası, berrak denizi, yemyeşil ormanları ile dikkat çekiyor. Tarihe meraklı olanlar için de Fethiye ziyaret edilmesi gereken destinasyonlardan biri olarak biliniyor. Çünkü ilçenin geçmişten günümüze farklı medeniyetlerin önemli merkezlerinden biri olduğu biliniyor. Likyalılar bu medeniyetlerin başında geliyor. İlçe, bugün bile Antalya’ya kadar uzanan Likya Yolu’nu görmek için gelen ziyaretçileri ağırlıyor. Likya döneminde, “Işık Diyarı” olarak bilinen Fethiye, bugün bu ismi hakkıyla taşımaya devam ediyor.

Fethiye yamaç paraşütü denildiğinde akla ilk olarak Ölüdeniz geliyor. Ölüdeniz beldesinde bulunan Babadağ, yamaç paraşütü için yalnızca Türkiye’nin değil; dünyanın önemli merkezleri arasında yer alıyor. Babadağ dört farklı irtifa noktasına ev sahipliği yapıyor. Babadağ’da yamaç paraşütü için 1200, 1700, 1800 ve 1960 metre yüksekliğe sahip dört farklı kalkış pisti bulunuyor. Babadağ’da yamaç paraşütü deneyimi yaşayanları, Ölüdeniz’in görenleri kendine hayran bırakan, eşsiz manzarası karşılıyor. Uçuşlar, efsanelere konu olmuş Belcekız Plajı’nda son buluyor.

Fethiye yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için İnter Paraşüt, profesyonel ekibiyle hizmet veriyor. Bu deneyimi ilk kez yaşayacak olanlara THK lisanslı uzman pilotlar eşlik ediyor. Yamaç paraşütü uçuşlarına katılmak isteyenler için uçuş kartları sunuluyor. Kartlar, satın alınan yıl boyunca geçerliliğini koruyor ve istenen tarihte kullanılabiliyor. Bu eşsiz deneyimi ölümsüzleştirmek isteyenler ekstra ücret ödemeden fotoğraf ve video hizmeti alabiliyor.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fethiye Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?