İstanbul Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

İstanbul Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023

1,500

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Bilet geçerlilik süresi ne zamana kadar  ?
  Alınan biletler 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Biletimi istediğim zaman kullanabilir miyim ?
  Tüm müşterilerimiz almış oldukları biletleri diledikleri gün,tarih ve saat kullanabilirler. En geç 2 gün öncesinden bizi arayarak yada web sitemizde bulunan rezervasyon panelimiz üzerinden uçuş kaydı açabilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Şehirleşmenin ülke genelinde en çok gerçekleştirdiği bu şehirde Avrupa ve Anadolu yakasında olmak üzere İstanbul yamaç paraşütü yapabileceğiniz birkaç alan bulunmaktadır. Dilediğiniz yerde ya da kendinize yakın alanı seçerek sizlerle o gün uçuş yapmak üzerine randevulaşırız. Uçuş yaptığımız alanlardan bahsetmek gerekirse eğer ilk olarak Avrupa yakasında en bilinen yamaç paraşütü alanı Çatalca/ Ormanlı köyü gelmektedir. Burada minik köyde doğal olarak yetiştirilen meyve sebzelerden satın alabilir ayrıca uçuş dışında piknik yaparak doğayla da bütünleşebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Yamaç Paraşütü Karaburun ve Silivri’de de yamaç paraşütü tepelerinde uçuşlar gerçekleştirmekteyiz.

Anadolu yakasında ise Karadeniz’in güzel incisi Şile sahilinde yamaç paraşütü yapabilir, aynı anda hem gökyüzünün hem denizin maviliğine kapılabilirsiniz. Rüzgarın hafif hafif esişini yüzünüzde hissederken hasret kaldığınız o huzurlu anları hava durumuna da bağlı olarak yaklaşık yirmi beş otuz dakika yaşabilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşütü

İstanbul yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için farklı noktalara ev sahipliği yapıyor. Bu noktalar arasında en fazla öne çıkan ise Çatalca İlçesine bağlı Ormanlı Köyü oluyor. Ormanlı köyü, hem İstanbul hem Trakya kültürüne ait öğelerin harmanlandığı bir bölge olarak tanınıyor. Bölgede aynı zamanda Rum mimarisinin izlerine rastlamak da mümkün olabiliyor. Ormanlı, sakin yapısı, muhteşem doğası ve İstanbul’a yakın konumuyla yılın her döneminde ziyaretçi akınına uğruyor.

Ormanlı, konuklarına doğayla iç içe zaman geçirme fırsatı sunuyor. Köye gelen ziyaretçiler, köyde yetiştirilen organik sebze ve meyveleri satın almayı da ihmal etmiyor. Ormanlı, yalnızca paraşüt tutkunlarını değil; günübirlik tatilcileri de ağırlıyor. Köye, piknik yapmak ya da denizin tadını çıkarmak için gelen tatilciler, İstanbul’un stresli ve gürültülü yaşantısını birkaç saat de olsa geride bırakabiliyorlar.

İstanbul yamaç paraşütü denildiğinde akla gelen Ormanlı Köyü; Marmara Bölgesinde paraşüt tutkunları için popüler destinasyonlar arasında yer alıyor.  Ormanlı aynı zamanda uçuş eğitimleri için de Marmara Bölgesindeki önemli merkezlerden biri olarak biliniyor. Paraşütçüler, Karadeniz rüzgarını yanlarına alarak, adrenalin ve huzur dolu bir uçuşun tadını çıkartıyorlar.

Ormanlı yamaç paraşütü uçuşları yaklaşık 20 dakika sürüyor. Uçuşlar 1000 ft yükseklikten gerçekleştiriliyor. Kuşların şarkıları ve Ormanlı’nın tertemiz havası eşliğinde gerçekleştirilen uçuşlar sahil şeridinde sonlandırılıyor. Ormanlı, yıl boyunca farklı yamaç paraşütü etkinliklerinin adresi alıyor. İnter Paraşüt güvencesiyle, İstanbul yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler uçuş kartı satın alarak diledikleri zaman yamaç uçuşlara katılabiliyorlar. Uçuş kartları ekstra ücret ödemeden bu eşsiz deneyimi ölümsüzleştirme fırsatı da sunuyor. Uçuş sırasında yapılan fotoğraf ve video çekimleri ücret dahilinde yapılıyor. Uçuş anları uzman pilotlar tarafından, profesyonel kameralarla kayıt altına alınıyor.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İstanbul Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?