İzmir Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

İzmir Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023

1,500

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Bilet geçerlilik süresi ne zamana kadar  ?
  Alınan biletler 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Biletimi istediğim zaman kullanabilir miyim ?
  Tüm müşterilerimiz almış oldukları biletleri diledikleri gün,tarih ve saat kullanabilirler. En geç 2 gün öncesinden bizi arayarak yada web sitemizde bulunan rezervasyon panelimiz üzerinden uçuş kaydı açabilirsiniz.

İzmir Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir yamaç paraşütü de son zamanlarda uçuşlar yapmayı tercih ettiğimiz şehirler arasında yer almaktadır. Doğa güzelliği ve tarihi güzelliğiyle de bizi kendilerine aşık eden İzmir’e yamaç paraşütü yaparak farklı bir açıdan bakıp bir kere daha hayran olmaya hazır olun. Profesyonel eğitmenlerimiz ve eksiksiz ekipmanlarımızla sizlere unutulmaz bir gün yaşatacağız. İzmir yamaç paraşütü alanları arasında ilk olarak Ödemiş gelmektedir. Salihli’ye giderken Ödemiş’e yirmi kilometre uzaklıkta yer alan Gölcük Beldesi ile Bozdağ arasında A tepesi mevkiinde Ovacık Köyü’nde uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu bölge Ege bölgesinin yarış alanlarına en uygun pistidir ayrıca. Alan yeşil çimenlikten oluşmaktadır.

Atlayışlarınız sonrası aşağıda bulunan insanlar tarafından da ilgiyle izlenebilmektesiniz. İzmir yamaç paraşütü alanlarından bir diğeri Tire Güme Dağı’nda bulunan üç çıkış pistidir. Bu üç pistin irtifa bilgileri 700, 900 ve 1100 metrelik kalkış alanları bulunmaktadır. Gün içerisindeki rüzgârın yönüne göre uygun kalkış alanı belirlenir. Hazırlıklar sonrası uygun kalkış noktasından gökyüzüne doğru usulca süzülürsünüz. Bu güzel anlarınız siz tadını çıkarırken aynı zamanda eğitmenimiz tarafından uygun açılardan pozlanır.

İzmir Yamaç Paraşütü

İzmir yamaç paraşütü için son dönemlerde popüler destinasyonlardan biri olarak anılmaya başladı. Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, sahil kasabaları ve limanlarıyla tüm dünyanın ilgi odağı oluyor. Bazı efsanelere göre şehir ismini, Amazon savaşlarından biri olan Smyrna’dan aldığı söyleniyor. Şehirde bulunan arkeolojik kalıntılar, amazonların bir dönem burada yaşadığını doğruluyor. İzmir’in, tarihte; Lidyalıların, Perslerin, Troyalıların, Frigyalıların, Hititlerin, Romalıların, Bizanslıların ve Türklerin önemli merkezlerinden biri olduğu biliniyor. İzmir, tarihi boyunca bir liman kenti ve ticaret merkezi olarak tanınıyor.

Muhteşem doğası ve tarihi güzellikleri ve kültürüyle görenleri kendine hayran bırakan İzmir yamaç paraşütü tutkunları için de önemli bir merkez olarak görülüyor. İzmir’de yamaç paraşütü yapmak isteyenler için Ovacık Köyü ve Güme Dağı dikkat çeken lokasyonlar oluyor. Ovacık Köyü, Ödemiş’e yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunan Gölcük Beldesi ve Bozdağ arasında kalan bölgede bulunuyor. Bölgede yılın belli dönemlerinde yamaç paraşütü etkinlikleri düzenleniyor. Ayrıca yılın büyük bölümünde, hava koşulları uygun olduğu sürece, bu bölgede uçuş gerçekleştirmek mümkün olabiliyor.

İzmir yamaç paraşütü için tercih edilen bir diğer bölge Tire’de bulunan Güme Dağı oluyor. Güme dağı üç farklı irtifa noktasına ev sahipliği yapıyor. Bu bölgede yamaç paraşütü uçuşları; 700, 900 ve 1100 metre yükseklikten gerçekleştirilebiliyor. Hangi kalkış pistinin kullanılacağına meterolojik koşullar ve rüzgarın yönü doğrultusunda karar veriliyor.

İnter Paraşüt ile bu deneyimi yaşamak isteyenler için uçuş kartları sunuluyor. Uçuş kartları sahiplerine birçok önemli avantaj sunuyor. Uçuş kartları ile aynı yıl içinde istenen zaman diliminde uçuş gerçekleştirmek mümkün oluyor. Fotoğraf ve video hizmeti için ekstra ücret ödemeye gerek kalmıyor. Uçuş kartı bir başkasına devredilebiliyor ve hediye edilebiliyor. Geriye, adrenalin dolu bir macera yaşamak ve İzmir’in büyülü manzaralarının tadını çıkartmak kalıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İzmir Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı 2023” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?