Erzincan Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Erzincan Yamaç Paraşütü 2023

1,000

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Bilet geçerlilik süresi ne zamana kadar  ?
  Alınan biletler 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Biletimi istediğim zaman kullanabilir miyim ?
  Tüm müşterilerimiz almış oldukları biletleri diledikleri gün,tarih ve saat kullanabilirler. En geç 2 gün öncesinden bizi arayarak yada web sitemizde bulunan rezervasyon panelimiz üzerinden uçuş kaydı açabilirsiniz.

Erzincan Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı

Erzincan  Yamaç Paraşütü , Doğu Anadolu’nun en büyük ve en önemli şehirlerinden biri olarak tanınıyor. Tarihi, binlerce yıl öncesine dayanan şehrin, birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı biliniyor. M.Ö. 2000’li yıllardan beri varlığını sürdüren Erzincan; İpek Yolu üzerinde bulunuyor. Bu bilgi, Erzincan’ın tarihteki yerini ve farklı medeniyetler için önemini açıklamaya yetiyor. Şehirde, Akadlar’dan Urartular’a; Romalılar’dan Persler’e birçok devletin izlerine rastlamak mümkün olabiliyor. Tarihi boyunca, işgallere, savaşlara ve zaferlere sahne olan Erzincan; tarihi mirasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu tarihi mirasın ve zengin kültürün etkisine Erzincan’da her alanda rastlanabiliyor.

Erzincan Yamaç Paraşütü kültür ve spor faaliyetlerinin yılın hemen her döneminde düzenlendiği bir şehir oluyor. Erzincan Yamaç Paraşütü Kentte pek çok doğa ve hava sporunun yapılması mümkün olabiliyor. Erzincan yılın farklı dönemlerinde düzenlenen etkinlik ve festivallerle kültür ve sporseverleri ağırlıyor. Erzincan eko-turizm ve gastronomi turizmi için de Türkiye’nin en sık tercih edilen şehirleri arasında yer alıyor. Şehir eşsiz lezzetleriyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

Erzincan Yamaç paraşütü kentte en yaygın yapılan spor dallarından biri olarak biliniyor. Şehrin coğrafi yapısı ve uygun hava koşulları yamaç paraşütünün dört mevsim yapılmasına olanak veriyor. Kentte pek çok farklı noktada yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştirilebiliyor.

Erzincan Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır ?

İnter Paraşüt kentte Erzincan Yamaç Paraşütü  faaliyetleri yürüten firmalar arasında sıralanıyor. Yamaç paraşütü tutkunlarının uçuşlara kolaylıkla katılabilmesi için uçuş kartları sunuyor. Uçuş kartları avantajlı bir uçuş için paraşüt tutkunlarının bileti oluyor. Bu dijital kartlar pek çok hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaya olanak veriyor. Satın alınan tarihten itibaren aynı yıl içinde istenen tarihte kullanılabiliyor, devredilebiliyor ve hediye edilebiliyor. Paraşüt tutkunları kartlarına sandalyelerinden bile kalkmadan tek tuşla ulaşabiliyor.

Siz de Erzincan’a gökyüzünden bakmak için “Satın Al” butonuna tıklayın ve bu adrenalin dolu maceraya bizimle atılın…

Ek bilgi

Yükseklik

250Mt, 650Mt

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Erzincan Yamaç Paraşütü 2023” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?