Ordu Yamaç Paraşütü 2022 - İnter Yamaç Paraşütü

Ordu Yamaç Paraşütü 2022

1,200

 • Uçuş kartı nedir?
  Uçuş kartı ile seçtiğiniz uçuş bölgelerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tarih sınırı var mıdır?
  Uçuş kartları satın aldığınız sene boyunca geçerlidir.
 • Hediye edebilir miyim?
  Uçuş hakkınızı dilediğiniz bir kişiye devredebilir, hediye edebilirsiniz.
 • Whatsapp’tan gönderiyor musunuz?
  Evet, Whatsapp, Instagram, diğer sosyal medya kanalları ya da e-posta yoluyla dijital ortamda iletiyoruz.
 • Video ve fotoğraf çekimleri dahil mi?
  Evet, dahil!
 • Tepeye giriş ve transfer ücretleri de fiyata dahil mi?
  Evet, tüm bu giderler de fiyata dahildir.
 • Koşulsuz ve şartsız iade etme hakkım var mı?
  Evet, dilediğiniz zaman gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz.
Category:

Ordu Yamaç Paraşütü ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Ordu yamaç paraşütü siz yamaç paraşütü tutkunlarını bekliyor. Ordu, Türkiye’nin Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan illerden biri olarak biliniyor. Karadeniz Bölgesinin en kalabalık üçüncü ili olan Ordu, yüksek turizm potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Ordu, zengin kültürü, tarihi ve doğal güzellikleriyle tanınan şehirlerden biri oluyor. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Ordu, sahip olduğu kültürel mirası günümüze taşımayı başaran iller arasında yer alıyor. Türkiye’deki fındık üretiminin büyük bir bölümünü üstlenen Ordu’da; mısır, soya, buğday gibi pek çok farklı tarım ürünü de yetiştiriliyor. Ordu, Türkiye turizmine ve ekonomisine önemli katkılar sunan şehirlerden biri oluyor.

Ordu, spor faaliyetleri söz konusu olduğunda da öne çıkan şehirler arasında bulunuyor. Ordu’da rafting, trekking, dağcılık, yamaç paraşütü gibi pek çok spor dalıyla ilgilenmek mümkün olabiliyor. Yamaç paraşütü bu spor dalları arasında bir adım öne çıkıyor. Son yıllarda Ordu’da yamaç paraşütüne olan ilginin her geçen gün daha fazla arttığı biliniyor. Ordu’da yamaç paraşütü faaliyetleri Boztepe Mahallesi’nde yürütülüyor. Boztepe Mahallesi, Ordu’nun 19 ilçesinden biri olan Altınordu’da yer alıyor. Teleferikle yamaç paraşütü alanına ulaşan paraşütçüler gerçekleştirdikleri keyifli uçuşun ardından kumsala iniş yapıyorlar. Boztepe yamaç paraşütü alanı, Türkiye’nin en kolay ulaşım sağlanan yamaç paraşütü alanlarından biri oluyor.

Ordu Yamaç Paraşütü Uçuş Kartı

Yemyeşil doğası, pırıl pırıl denizi, güler yüzlü insanları ve benzersiz manzaralarıyla Ordu, paraşüt tutkunlarına unutulmayacak bir deneyim sunuyor. Bu deneyimi yaşamak isteyenler uçuş kartı satın alarak keyifli bir gün için ilk adımı atabiliyor. Uçuş kartları, isme özel düzenleniyor ve satın alınan yıl boyunca istenen herhangi bir günde kullanılabiliyor. Boztepe’de yamaç paraşütü ile gökyüzüne süzülenler unutulmayacak bir anı ile buradan ayrılıyor.

 

Ek bilgi

Yükseklik

250Mt, 650Mt

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ordu Yamaç Paraşütü 2022” için ilk yorum yapan sen ol

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?