İstanbul'da Yamaç Paraşütü - İnter Yamaç Paraşütü

İstanbul’da Yamaç Paraşütü

Uçmak belki de birçok insanın hayal ettiği bir durumdur. Zamanında Hezarfen Ahmet Çelebi tarafından ilk olarak gerçekleştirilen Galata Kulesinden uçuş denemeleri günümüzde sonuç vermiştir. Üstelik daha basit koşullarda ve zahmet gerekmeksizin gerçekleşen bu uçuşlar, uçuşa dair bir bilginiz olmaksızın gerçekleşebilmektedir. Sizlerin tek yapması gereken uçuş hakkında karar vererek, bizlere ulaşıp rezervasyon yapmasıdır. Bundan sonrası gerekli ekipmanların bizler tarafından karşılanarak profesyonel yamaç paraşütü eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşmektedir.

İstanbul'da Yamaç Paraşütü Alanları

İstanbulda yamaç paraşütü günümüzdeki şehirleşmeye inat birkaç noktada da olsa gerçekleşebilmektedir. Eğer İstanbul’un gereksiz kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldıysanız İstanbulda yamaç paraşütü yaparak bu karmaşalara bir gün içerisinde mavilikler arasında ara verebilirsiniz. Birçok şehirde uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da ise uçuş tepelerimiz Arnavutköy/ Karaburun ve Çatalca/ Ormanlı’ da gerçekleşmektedir.  İstanbul’un karadeniz kıyısında gerçekleşen bu uçuşlarımız sizlere unutulmaz bir an yaşatmak adına bizlerin yardımıyla gerçekleşmektedir.

Yamaç Paraşütü Süreci Hakkında Bilgi

Yamaç paraşütü, gerekli ekipmanlarımız sayesinde içinizde kuşku bırakmayacak şekilde gerçekleşmektedir. Kafanızı korumak adına kasklar, sizleri oturağınıza sabitleyecek kemer sistemleri aynı zamanda yamaç paraşütü pilotuyla oturduğunuz yerleri birbirine bağlayan bağlantı noktaları bulunmaktadır. Yamaç paraşütü pilotlarımızın yanlarında yedek paraşütle beraber olası durumlarda haberleşme sağlamak adına telsizde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğinizi en uç noktada tutmaktayız.

Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz…

İstanbul’da yamaç paraşütü, şehrin o gürültüsü ve karmaşasından uzak eşsiz bir doğa içerisinde gerçekleşmektedir. Gerek Karaburun gerekse Ormanlı’ da hiç unutamayacağınız bir güzellikle karşılaşacaksınız. Konumların bu güzelliğine tepeden bir kuş edasıyla süzülerek bakmak ise sizlere bambaşka hisler yaşatacaktır. Uçuşlarımız kalkıştan itibaren hava durumuna göre yaklaşık olarak yirmi beş otuz dakika arasında gerçekleşmektedir. Ayrıca eğer yamaç paraşütü dışında o gün için güzel bir plan yapmak ve eğlenceyi arttırmak isterseniz uçuş yapacağımız alanlarda bizlerin hizmeti dışında kendi hazırlığınızı yaparak kamp kurabilir dilerseniz eşsiz plajda güneşlenip denize girebilirsiniz. Bu sayede eğlencenizin katını arttırarak sevdiklerinize ve kendinize hem gökyüzünde hem yeryüzünde unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?