Ordu Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Ordu Yamaç Paraşütü 2023

Ordu Yamaç Paraşütü

Ordu yamaç paraşütü tutkunlarının Karadeniz’deki en popüler adreslerinden biri oluyor. Şehirde yamaç paraşütü uçuşlarına ilgi her geçen gün artıyor. Ordu’daki yamaç paraşütü aktiviteleri belediye tarafından da destekleniyor. Yamaç paraşütünün Ordu’nun turizmine önemli bir katkısı olduğu biliniyor. Yamaç paraşütü uçuşları kentte dört mevsim gerçekleştirilebiliyor. İlkbahar ve yaz aylarında ise yamaç paraşütüne ilginin daha yoğun olduğu görülüyor.

Ordu, Karadeniz Bölgesinin önemli yerleşim merkezlerinden biri olarak biliniyor. Tarihi oldukça eskiye dayanan şehir, doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Şehrin tarihi M.Ö. 7. Yüzyıla kadar uzanıyor. Tarihi boyunca birbirinden farklı pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı biliniyor. Ordu yamaç paraşütü faaliyetlerinin yanı sıra; birçok yönüyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Boztepe Yamaç Paraşütü

Ordu’da, tarihteki ilk yerleşimin Kotyora adıyla kurulduğu biliniyor. Makedonlar, Persler, Kimmerler bölgede tarih boyunca söz sahibi olan devletlerden bazıları olarak sıralanıyor. Pontus Devleti, Romalılar, Selçuklular bölgeye egemen olan diğer devletler olarak biliniyor. Bölge 1300’lerin sonunda Osmanlı hakimiyetine giriyor. Ordu; yaylaları, ormanları, gölleri ve deniziyle birçok doğal güzelliği bünyesinde barındırıyor. Şehir, kış sporları ve kayak için de Türkiye’nin önemli merkezleri arasına adını yazdırıyor. Ordu, doğası, tarihi ve damak çatlatan lezzetleriyle unutulmayacak bir deneyimin adresi oluyor. Peki; Ordu’da yamaç paraşütü tutkunlarını neler bekliyor?

Ordu Yamaç Paraşütü Hakkında


Ordu’da yamaç paraşütünü tutkunlarını yeşil ve mavinin farklı tonları karşılıyor. Gökyüzünde kuşlar gibi süzülürken eşsiz manzaralara tanıklık eden paraşüt tutkunları Ordu’dan unutulmayacak anılarla ayrılıyor. Ordu, başta iklimi olmak üzere pek çok yönüyle yamaç paraşütüne uygun şehirlerden biri oluyor. İnter Paraşüt, şehirde yamaç paraşütü deneyimini güvenle ve keyifle yaşayabileceğiniz firmalar arasında yer alıyor. THK lisanslı uzman pilotlar eşliğinde gerçekleştirilen uçuşlarda özgürlüğe kanat açılıyor. Uygun fiyatlarla uçuş imkanı sunan İnter Paraşüt’ün yamaç paraşütü alanında öne çıkan firmalardan biri olduğu biliniyor. Adrenalin dolu bu macera ve Karadeniz’in eşsiz güzellikleri, Ordu’da paraşüt tutkunlarını bekliyor.

Ordu Yamaç Paraşütü: Boztepe Yamaç Paraşütü

Ordu’da yamaç paraşütünün adresi Boztepe oluyor. Altınordu ilçesinde yer alan Boztepe yamaç paraşütü tutkunlarının gözde merkezleri arasında yer alıyor. Boztepe, Orduluların yanı sıra; farklı illerden ve ülkelerden gelen paraşütçüleri de ağırlıyor. Boztepe, yıl boyunca yamaç paraşütü ile ilgili farklı etkinliklerin odak noktalarından biri oluyor.

paraşüt ordu

Ordu’ya gökyüzünden bakmak isteyen paraşüt tutkunları Boztepe’de buluşuyor. Boztepe’de yamaç paraşütü uçuşları yaklaşık 530 metre yükseklikten gerçekleştiriliyor. Uçuş alanının şehre yakın konumu, yamaç paraşütüne olan ilginin artmasında rol oynuyor. Boztepe’de bulunan uçuş pistine yaklaşık 8 dakikada ulaşılabiliyor. Üstelik ulaşım ilçe merkezinden teleferik ile sağlanıyor. Yani Boztepe yamaç paraşütü deneyimi keyifli bir teleferik yolculuğunun ardından başlıyor. Boztepe’de başlayan paraşüt macerası, Şarkiye Mahallesi kumsalında noktalanıyor.

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Peki; Ordu yamaç paraşütü fiyatları nasıl? İnter Paraşüt’ün Ordu’da uygun fiyatlı uçuş imkanları sunduğu biliniyor. Yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler İnter Paraşüt’ün web sitesi aracılığıyla uçuş kartları satın alabiliyor. Uçuş kartları pek çok hizmeti bir araya getiriyor. Uçuş anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler için sunulan fotoğraf ve video hizmeti uçuş kartı sahiplerine ücretsiz sunuluyor. Yamaç paraşütü alanına transfer süreci için de ekstra bir ödeme yapmaya gerek kalmıyor. Peki; uçuş kartları ile başka hangi avantajlara sahip olunuyor?

boztepe paragliding

Uçuş kartları üzerinde herhangi bir tarih ibaresi yer almıyor. Bu da; uçuş kartlarının satın alındığı yıl boyunca bir defaya mahsus olarak geçerliliğini koruduğu anlamına geliyor. Yani istenen herhangi bir tarihte uçuş gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Uçuş kartları devredilebiliyor. Sevdiklerine farklı bir hediye vermek isteyenler uçuş kartlarını tercih edebiliyor. Uçuş kartları Whatsapp, Facebook, İnstagram, E-posta gibi dijital kanallar yoluyla sahiplerine ulaştırılabiliyor. Kart ücretleri ve diğer tüm detaylar İnter Paraşüt’ün web sitesinde yer alıyor.

Ordu yamaç paraşütü ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için İnter Paraşüt ile iletişime geçebilirsiniz.  Görüş ve önerilerinizi web sitemiz veya sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

0542 492 2022
0534 921 6325

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?