Özgürlüğe Kanat Aç! - İnter Yamaç Paraşütü

Özgürlüğe Kanat Aç!

Çoğu zaman gökyüzünde uçan kuşları kıskandığınız ve onlar gibi uçmak istediğiniz oldu mu? Sizler de kuşlar gibi özgürlüğe kanat açmak istemez misiniz? Eğer biraz maceracı ve kendinize güveniyorsanız ufacıkta bir merakınız varsa yamaç paraşütü sporu tam size göre! Yamaç paraşütü, özel bir kalkış ve iniş yeri gerektirmeksizin gerçekleştirilen hava sporudur. Bu hava sporu şehirlerde belirlenen yüksek tepelerde gerçekleştirilir. Belirlenen özel tepelerde oluşturulan uygun ortamla beraber kuş gibi gökyüzünde süzülebilirsiniz.

Sandığınız kadar zor değil...

Özgürlüğe kanat açmak sandığınız kadar zor olmayabilir. Eğer bu konu hakkında biraz bilgi sahibi olursanız aslında bu sporun gayet basit ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebileceğine emin olabilirsiniz. Bizler işinde profesyonel yamaç paraşütü pilotlarımızla sizlerin içindeki oluşan stresi ortadan kaldırarak sadece uçuştan keyif almanıza odaklanmanızı sağlarız. Bu sayede gökyüzünde uçsuz bucaksız bir mavi tarlada özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz! Aynı zaman da gerçekleştireceğimiz video kayıtları sayesinde bu güzel anınızı daha sonra istediğiniz her an tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Özgürlüğe Kanat Açmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Öncelikle eğer yamaç paraşütü yapmaya kararlıysanız, bizlere ulaşarak bulunduğunuz şehirde paraşüt uçuşunuzu gerçekleştirmek adına bir rezervasyon sağlamalısınız. Bu rezervasyon sonunda anlaşılan gün gelip çattığında yamaç paraşütü yapılacak tepeye beraber çıkılır. Uçuşlarımızda profesyonel yamaç paraşütü pilotumuz bulunmaktadır. Ayrıca uçuş sırasında güvenliği üst seviyede tutarak gerekli kask, telsiz ve yedek paraşütlerimizi bulundurarak olası minimum kazalara karşı güvenlik tedbirlerimizi almaktayız.

Gereksiz karmaşalardan kurtulmuş vaziyette, özgürlüğünüzü sonuna kadar yaşayabileceğiniz unutulmaz bir an…

 Yamaç paraşütü yapmadan önce ilk olarak rüzgarın gerekli ölçümü ve kontrolü sağlandıktan sonra uçuşa eminlik sağlanır. Bu kontrolden sonra paraşüt yere uzunca düz şekilde serilir. Uçuş öncesi yamaç paraşütlerimiz tarafından gerekli bir iki bilgilendirme sağlandıktan sonra birkaç metre sizden koşmanız istenir. 

Bu koşu sırasında paraşüt içine doğru havayı alarak uçuşa hazır hale gelmektedir. Belirli bir sınıra ulaştığında yamaç paraşütü pilotumuz tarafından size ayaklarınızı kaldırmanız komutu verilir ve uçuş koltuğunuza oturursunuz. Artık bu saatten sonra gökyüzü ve tüm yer yüzü ayaklarınızın altında! Gereksiz karmaşalardan kurtulmuş bir vaziyette özgürlüğünüzü sonuna kadar yaşayabileceğiniz unutulmaz bir an.

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?