İSTANBUL’DA BİRİNCİ DERECEDEN ŞEHİT YAKINLARINA VE GAZİLERİNE TÜM UÇUŞLARIMIZ ÜCRETSİZDİR - İnter Yamaç Paraşütü

İSTANBUL’DA BİRİNCİ DERECEDEN ŞEHİT YAKINLARINA VE GAZİLERİNE TÜM UÇUŞLARIMIZ ÜCRETSİZDİR

Yamaç paraşütü son zamanlar artan taleplerde gözde sporlar halinden biri olmuştur. Yamaç paraşütü ülkemizden önce yurt dışında daha çok tercih edilse de son yıllarda ülkemizde de güzel…

Yamaç paraşütü son zamanlar artan taleplerde gözde sporlar halinden biri olmuştur. Yamaç paraşütü ülkemizden önce yurt dışında daha çok tercih edilse de son yıllarda ülkemizde de güzel yerlerin keşfedilmesinden sonra talep oranı artmıştır. İstanbul’ da her ne kadar şehirleşme oldukça fazla bir seviyede olsa da bizler uygun birkaç konumda, doğayla iç içe güzellikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Bu uçuşlarla sizlere son derece keyif alacağınız anlar yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Güvenlikli Yamaç Paraşüt Uçuşu

Oluşum anımızdan itibaren ekipmanlarımızın gelişimlerini de sürdürerek siz müşterilerimize ulaşmaktayız. Bir yamaç paraşütünde önemli olan yardımcı ekipmanlar ve profesyonel bir uçuş pilotuna sahip olmaktır. Ekipmanlarımız sizlerin güvenliğini sağlamak adına, son derece dayanıklı ve sağlam maddelerden üretilmiş son yılların ekipmanlarından oluşmaktadır. Bu sayede uçuş öncesinde sizlerin güvenliği konusunda emin olduktan sonra huzurla uçuşlar yapmaktayız.

Uçuş öncesi baş ve gövde kısmınızı koruyacak ekipmanlarımızla sizi donattıktan sonra yamaç paraşütü pilotumuzun da onay vermesiyle beraber uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ancak sizlerin de dikkat etmesi gereken birkaç konu vardır bunlardan birincisi doğru ayakkabı seçimidir. Bileğinizi koruyacak doğru bir ayakkabı tercih etmeniz iniş anında işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca hava her ne durumda olursa olsun uçuş esnasında oluşacak rüzgarın etkisini düşünerek giyinmeniz önerilmektedir.

Onlara Çok Şey Borçluyuz...

Bizler ülkemizde talep ettiğimiz bu sporları gerçekleştirebilelim, güvenli halde yaşayalım diye bilmediğimiz tanımadığımız nice askerlerimiz askeri görev yerlerinde şehit olmakta ya da organ ve uzuvlarını kaybederek gazi olmaktadır. 

Bizler uğruna kendi canından vazgeçen bu kahraman askerlerimize çok şey borçluyuz! 

 Onlara bu fedakarlıkları karşısında ne desek ya da ne yapsak boş ancak en azından bir faydamız dokunabilmesi adına şehit ya da gazi ailelerinin birinci dereceden yakınlarına uçuşlarımızı ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Bunu kendimize bir borç olarak görmekteyiz.

En azından sizlere bir nebzede olsa mutluluk yaşatabilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Bizlere telefon numaramızdan ulaştığınız ve bu gibi durumlarınızı belirttiğiniz taktirde gerekli konularda anlaşarak uçuş gününde görüşmek adına sizlerle sözleşiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?