Bulutlar Pambık Gibi - İnter Yamaç Paraşütü

Bulutlar Pambık Gibi

Ç ocukken baktığımız o pamuk bulutları hayalimizden geçen her şekle benzetirdik. Aynı zamanda gökyüzünde bulunan her bulutun içimizde bir pamukmuşçasına yumuşaklığını hissederiz… Çocukken baktığımız o pamuk bulutları hayalimizden geçen her şekle benzetirdik. Aynı zamanda gökyüzünde bulunan her bulutun içimizde bir pamukmuşçasına yumuşaklığını hissederiz.

Peki çocukluğunuzda değişik hayaller kurduğunuz ya gerçekten pamukmuş gibi düşündüğünüz bulutları daha yakından izleme fırsatınız olduğunu söylesek? Yamaç paraşütü tam da bu istekleri karşılayabilmeniz adına yapılan bir spordur. Özel bir kalkış ve iniş merkezi olmaksızın daha önce yapmasanız bile alanında uzman yamaç paraşütü pilotlarımızla sizlere oldukça güvenilir bir uçuş sağlamaktayız.

Yamaç paraşütü yurtdışında uzunca bir süredir yapılmakla birlikte ülkemize son yıllarda oldukça revaç gören bir nokta haline gelmiştir. İnsanlara uyandırdığı bulutların üzerinde süzülme hissi tercih edilme sıklığını da oldukça arttıran bir noktadır. Oldukça basit bir süreçte gerçekleştirilmesi sizlere de kolaylık sağlayan diğer noktalardan birisidir. Yamaç paraşütü sırasında sadece kalkış anında yamaç paraşütü pilotlarının dediği birkaç talimatı oluşturduktan sonra uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kemerlerinizi Sıkın, Uçuşa Hazırız

Başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde uygun tepeler olduğu müddetçe bu sporu gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olmaktayız. Oluşumumuz sırasında dikkat ettiğimiz güvenlik noktasında eksiklik oluşturmayarak sizleri de bu konuda oldukça rahatlatmaktayız. Uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere çalıştığımız yamaç paraşütü pilotlarımız ve yardımcılarımız sayesinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Ya da bünyemizde sahip olduğumuz hediye uçuş kartlarımızdan bu uçuştan hoşlanacağını düşündüğünüz yakınlarınıza bir uçuşu hediye edebilirsiniz.

Uçuşa Doğru...

Bulunduğunuz şehirde eğer uygun tepeler varsa bu tepelerde uçuş yapacağımız hakkında sizlere bilgi vermekteyiz. Gerekli iletişim ve rezervasyon sağlandıktan sonra günü geldiğinde hava şartları müsaitse uçuş alanımıza çıkışla sürecimiz başlamaktadır. Varış noktamızda rüzgarın kontrolü de ekipmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra diğer gerekli hazırlıklara geçilmektedir.

 Paraşüt atlayışından farklı olarak bir uçaktan değil, koşarak havaya doğru süzülerek yapılır paraşüt uçuşları…

Paraşüt sisteminde arkada yamaç paraşütü pilotumuz ön tarafta siz olmak üzere gerekli güvenlik önemleri sağlandıktan ve bilgilendirme yapıldıktan sonra uçuşa hazır hale gelirsiniz. Birkaç metre koşu sağlandıktan sonra oluşan hava akımıyla beraber paraşüt havalanmaya başlar ve gerekli komutu duyduktan sonra sizlere artık oturarak bu keyifli anın tadını çıkarmak düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?