Yamaç Paraşütü ile Özgürlüğe Kanat Açın ! 2022 - İnter Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü ile Özgürlüğe Kanat Açın ! 2022

Yamaç Paraşütü Ve Özgürlük

Yamaç paraşütü ile özgürlük gökyüzünde sizi bekliyor! Hemen herkes özellikle çocukluk yıllarında uçmanın hayalini kurmuştur. Uçmaya dair hikayeler, efsaneler, söylenceler yüzyıllardır dilden dile dolaşır. Kahramanların gökyüzünde kuşlar gibi süzüldüğü masallar hayatınızda bir kez de olsa kulağınıza çalınmıştır. Kahramanlar, uçan halılarıyla, pelerinleriyle maceradan maceraya atılırlar. Belki tüm bu hikayelerin de etkisiyle uçmak kimi insanlar için bir tutku haline gelmiştir. Hatta kimileri hayatını uçmanın bir yolunu bulmaya adamıştır. Wright kardeşler, Montgolfier kardeşler ve Hezarfen Ahmet Çelebi hayallerini gerçekleştirmeyi başaran insanlar olarak tarihe geçmiştir.

Elbette günümüzde; çeşitli ulaşım araçlarıyla gökyüzüne ulaşmak mümkün… Peki; kendi kanatlarınızla uçmayı hiç düşündünüz mü? Aranızda cam duvarlar olmadan bulutlara dokunmayı? Rüzgarı teninizde hissederken, kuşlara eşlik etmeyi? Gökyüzünde özgürce kanat çırpmak sizin de hayalinizse; hayalinizi gerçekleştirmenin bir yolu olduğunu bilmelisiniz. Yamaç paraşütüyle siz de özgürlüğe kanat açın! İnter Paraşüt ailesine katılın, uçmanın tadını çıkartın!

Paragliding

Yamaç Paraşütü Eğitimlerine Katılın, Özgürlüğü Bulutların Üstünde Yaşayın!

Paraşüt eğitimleri ile teoriden pratiğe yamaç paraşütünün tüm detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eşşiz manzaralara karşı bulutlar üzerinde süzülmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Kuşların şarkılarına eşlik etme fırsatı bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında doğanın mucizelerine şahit olabilir, maviden yeşile doğru kanat çırpabilirsiniz. Peki; paraşüt eğitimlerinde sizleri neler bekliyor?

Teorik olarak alacağınız P1 eğitimi size paragliding hakkında temel bilgileri edinme fırsatı veriyor. P1 eğitimin ardından paraşütçüleri teori ve uygulamanın buluştuğu başlangıç eğitimi bekliyor. Başlangıç eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyeler “P2 Eğitimi Pilot Belgesi” ile bu aşamayı sonlandırabiliyor. Bu aşamada; paraşütle koşma, iniş ve kalkış refleksleri, paraşüt hakimiyeti gibi konularda yeterli başarı göstermek gerekiyor. Bu aşamayı başarıyla tamamlayanlar hayallerine bir adım daha yaklaşmak için P3 eğitimlerine başlıyorlar. Yamaç paraşütü söz konusu olduğunda P3 seviyesi orta pilot seviyesi olarak adlandırılıyor. 30 gün süren eğitimler sırasında kursiyerler özgürlük ve adrenalini damarlarında hissedecekleri uçuşlar yapma fırsatı buluyorlar.

İnter Paraşüt

Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz…

Bir sonraki aşamada kursiyerler gökyüzünde deneyimli pilotlar olarak süzülebilmek için eğitim alıyorlar. Eğitimleri başarıyla tamamlayanlar Türk Hava Kurumu ve Uluslararası Havacılık Federasyonu onaylı P4 lisansı almaya hak kazanıyorlar. Farklı uçuş teknikleri ve bu tekniklere yönelik eğitimler bu aşamada devreye giriyor. P5 eğitimine başlandığında ise adayların özgürce bulutlara yükselebilmeleri için son bir adımları kalmış oluyor. Bu aşamayı tamamlayan kursiyerler uzman pilot sertifikası alma hakkı kazanıyorlar. 20 gün süren eğitimlerin ardından hayallerini gerçekleştirebiliyor, özgürce uçmanın tadına varabiliyorlar.

Özgürlük

Siz de hayallerinize adım adım yaklaşmak, rüzgarla yarışmak, güneşi selamlamak için İnter Paraşüt ailesiyle tanışın! Eğitimlere başlayın ve özgürlüğe kanat açın! Adrenalini doruklarda yaşayın! Zamanı durdurun ve huzura adım atın! Yamaç paraşütü ile özgürlük gökyüzünde sizi bekliyor! Hayalleriniz ne kadar yüksekte olursa olsun, uzanın ve onları yakalayın!

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?