Paragliding ile Huzura Merhaba Deyin ! 2022 - İnter Yamaç Paraşütü

Paragliding ile Huzura Merhaba Deyin ! 2022

Paragliding

Paragliding ile Kendinizi Doğanın Kollarına Bırakın!

Yamaç paraşütü sporseverlere doğayla ve rüzgarla dost olma fırsatı veriyor. Gökyüzünün ve denizin, mavinin ve yeşilin buluştuğu eşsiz manzaralar yamaç paraşütçülerine kucak açıyor. Doğanın nahif dokunuşu ve iyileştirici gücü, yamaç paraşütçülerine yenilenme fırsatı sunuyor. Şehrin gürültüsünü, kalabalığını, karmaşasını arkalarında bırakan paraşütçüler; kuşlar kadar özgür olacakları bir deneyime adım atıyor. Hayatın gri yüzüne kısa bir mola veriyor, kendilerini doğanın kollarına bırakıyorlar. Yamaç paraşütü, sporseverlere kendi kanatlarıyla uçma ve bulutlara dokunma imkanı veriyor. Peki; bu benzersiz deneyimi yaşamak için ne yapmak gerekiyor? Herkes yamaç paraşütü yapabilir mi?

İnter Paraşüt yamaç paraşütü

Paragliding Deneyimini Yaşamak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

“Yamaç paraşütü tehlikeli bir spor mu?” , “Kimler yamaç paraşütü yapabilir?” gibi sorular sıklıkla soruluyor. Öncelikle; yamaç paraşütünün tüm ekstrem sporlar kadar risk taşıdığını hatırlatmak gerekiyor. Elbette zaman zaman olumsuzluklarla karşılaşmak söz konusu olabiliyor. Ancak; yamaç paraşütü uzman eğitmenler eşliğinde ve tüm güvenlik önlemleri alınarak yapıldığında riskler en aza indirgenebiliyor. İnter Paraşüt, hem uçuşlar hem de eğitimler sırasında ortaya çıkabilecek en küçük riskleri bile hesaplıyor. Tüm güvenlik önlemleri buna göre alınıyor. Yani kısacası uzman bir ekip ve güvenli bir uçuş için gereken ne varsa yapılıyor. Size düşen korkularınızın hayallerinizden yüksekte olmasına izin vermemek ve kendinizi huzura teslim etmek oluyor.

paragliding

Kimler, yamaç paraşütü (paragliding) yapabilir sorusuna gelince… Yamaç paraşütü sanılanın aksine neredeyse herkes tarafından yapılabiliyor. Ekstrem sporların belirli kişiler tarafından yapılabileceğine inanılsa da bu yamaç paraşütü için bir yanılgıdan ibaret… Belirli fiziksel koşulların sağlanması ve ciddi bir rahatsızlığa sahip olunmaması halinde herkes uçmanın tadına varabiliyor. Bu noktada 16 yaşından gün almış olmak ilk kural olarak karşımıza çıkıyor. Kalp, astım, tansiyon, diyabet gibi rahatsızlıklara sahip olanlara yamaç paraşütü ne yazık ki tavsiye edilmiyor. Hamilelerin ise bu huzur dolu deneyimi yaşamak için birkaç ay beklemeleri gerekiyor.

Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz…

paragliding fethiye

Yamaç Paraşütü ile Adımlarınızı Gökyüzüne Atın!

Siz de günlük stresin yarattığı tükenmişlik hissinden sıyrılmak istiyorsanız bizi arayın! Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından sıkıldıysanız yamaç paraşütü (paragliding) ile adımlarınızı gökyüzüne atın! Dağlardan denizlere ve ormanlara doğru kuş cıvıltıları arasında uçun! Tertemiz havayı ciğerlerinize doldurun ve güneşi gökyüzünde selamlayın! Hayallerinizi gerçekleştirmek için korkularınızdan sıyrılın ve kendinize fırsat yaratın.

Doğanın eşsiz gücünü ve güzelliğini bedeninizde ve zihninizde hissedin. Kendinizi asla unutamayacağınız bir deneyime hazırlayın. Güvenli ve huzurlu bir uçuş deneyimi için İnter Paraşüt ailesiyle tanışın! Siz gökyüzüne doğru kanat açarken, omuzlarınızdaki yükleri yerçekimiyle baş başa bırakın. Zamanın birkaç dakikalığına yavaşlamasına, dünyanın yalnızca sizin etrafınızda dönmesine izin verin. Adrenalini damalarınızda hissedin! Özgürlüğe kucak açın! Huzuru ertelemeyin, paragliding ile huzura merhaba deyin!

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?