İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları

Doğal güzellikleriyle birçok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken İstanbul’un en çok sevilen aktivitelerinden olan yamaç paraşütü birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul yamaç paraşütü fiyatları ve muhteşem doğa manzarasıyla hafta sonu ve tatillerde en çok tercih edilen aktiviteler arasında yer almaktadır. İstanbul’un mavi ve yeşilin bir arada bulunduğu sakin tepelerinde yapılan yamaç paraşütü ile birçok kişi eğlenceli ve kaliteli zaman geçirir.

İstanbul yamaç paraşütü fiyat

Deneyimli ve profesyonel paraşütçü eğitmenlerinden destek alınarak yapılan İstanbul yamaç paraşütü ile birçok kişi grup ve bireysel olarak İstanbul’un eşsiz tepelerinden kuş gibi süzülme fırsatı bulabilmektedir. Şehrin kalabalığından uzak yeşil ve mavinin iç içe geçtiği alanlarda yapılan İstanbul yamaç paraşütü fiyatları ve olanaklarıyla birçok kişinin ilgisini çekmektedir. İstanbul’un denize bakan yüksek yemyeşil tepelerinin temiz havasını solumak isteyen birçok kişinin severek yaptığı İstanbul yamaç paraşütü profesyonel paraşütçü eğitmenler tarafından hemen öğrenilmektedir.

İstanbul’un En Zevkli Aktivitesi Yamaç Paraşütü

Boş zaman aktivitesi olarak değerlendirilebilecek yamaç paraşütü aktivitesi kalabalık şehirlerden bunalanlar için en iyi seçeneklerden biridir. Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul yamaç paraşütü fiyatları ve sunduğu kolay öğrenme avantajlarıyla birçok kişinin gözde etkinlikleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İşinde uzman paraşütçüler eşliğinde son teknolojili ekipmanlarla yapılan İstanbul yamaç paraşütü hem ruhen hem de bedensel olarak insanlara çok iyi gelen bir aktivite olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Yamaç paraşütü denilince birçok kişi yükseklik korkusuyla aktiviteye tam olarak odaklanamazlar.

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

Firmanın profesyonel paraşütçü eğitmenleri yamaç paraşütü aktivitesi dâhilinde öncelikle kişilerin korkularını yenmelerine ve heyecan seviyelerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır. Profesyonel paraşütçü eğitmenler tarafından verilen psikolojik ve teknik eğitimden sonra birçok kişi İstanbul’un eşsiz manzaralı tepelerinden kuş gibi süzülebilmektedir. Heyecan ve adrenalin seviyesini kontrol altına alarak yamaç paraşütü yapan birçok kişi bu aktiviteye alışarak sürekli olarak yapmak ister. İstanbul yamaç paraşütü fiyatları ve işinde uzman paraşütçü eğitmenleriyle birlikte birçok kişinin ilgisini çeken İstanbul yamaç paraşütü son zamanların en popüler etkinlikleri arasındadır. İstanbul’un sakinleri dışında yerli ve yabancı birçok turistin de ilgisini çeken İstanbul yamaç paraşütü haftanın yedi günü belirli saatlerde yapılabilmektedir.

Yamaç Paraşütünün Sağlık Üzerindeki Etkileri

Doğayla iç içe olmak isteyenlerin yemyeşil alanlarda yaptıkları İstanbul yamaç paraşütü stres başta olmak üzere temiz hava ihtiyacı olan birçok hastalığa iyi gelmektedir. Yamaç paraşütü aktivitesi alt yaş sınırı 16 olup astım, kalp, nefes darlığı, tansiyon ve diyabet hastalarına yüksek adrenalin içerdiğinden dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmıştır. Sağlık problemi olmayan ve 16 yaşını dolduran herkes İstanbul yamaç paraşütü aktivitesine katılım sağlayabilmektedir.

İstanbul yamaç paraşütü fiyatları uygun olduğundan birçok kişi tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Adrenalin tutkunlarının bireysel ve grup halinde yaptıkları yamaç paraşütü aktivitesi 15 dakika ile 25 dakika arasında kısa süreli de olsa ferahlık hissi vererek gergin insanlar üzerindeki olumsuz etkiyi giderir. Şehrin kalabalığından sıkılan ve uzaklaşmak isteyenlerin tercihi olan İstanbul yamaç paraşütü aktivitesi birçok kişinin vazgeçilmez etkinlikleri arasındadır.

yamaç paraşütü fiyatları

yamaç paraşütü fiyatları

Hem ruhsal hem de bedensel olarak insanlara rahatlık veren İstanbul yamaç paraşütü fiyatları aktivitesi bireysel olarak yapılabildiği gibi grup halinde de profesyonel paraşütçü eğitmenleri eşliğinde güvenilir bir şekilde yapılır. Yamaç paraşütü esnasında ayak ve kolların kasların ve rüzgârın etkisiyle hareket etmesi vücudun gevşemesine ve rahatlamasına yol açarak tüm vücuda dinginlik verir.

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları

Macera severlerin tatillerde ve hafta sonlarında sıklıkla tercih ettikleri aktivitelerin başında yer alan İstanbul yamaç paraşütü fiyatları genel olarak uygun fiyat aralığında yer almaktadır. Firmalar resmi tatillerde ve bayramlarda yamaç paraşütü aktivitesi fiyatlarında indirim fırsatlarını da sunmaktadır. Profesyonel paraşütçü eğitmenler eşliğinde ve son teknolojili ekipmanlarla yapılan İstanbul yamaç paraşütü İstanbul’un sakin dış semtlerinde yapılmaktadır.

Silivri ve Karaburun başta olmak üzere Çatalca, Ormanlı, Arnavutköy ve Aydos gibi sakin semtlerin yemyeşil tepelerinde kuş gibi süzülmek isteyen birçok macera sever İstanbul yamaç paraşütü aktivitesini tercih eder. Yerli ve yabancı turistler tarafından da yoğun ilgi gören İstanbul yamaç paraşütü aktivitesi için firmanın sitesinden uçuş kartı alınarak ve kredi kartı ile banka kartı seçeneklerinden de yararlanılabilir. Farklı ödeme seçeneklerini müşterilere sunan firma İstanbul yamaç paraşütü aktivitesine zamanında gidilmediğinde ücret iadesini 14 iş günü içerisinde yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak İstanbul yamaç paraşütü fiyatları aktivitesi hizmetini profesyonel paraşütçü eğitmenler tarafından ve son teknolojili ekipmanlarla veren firma ödeme seçeneklerinde de müşteriye yardımcı olmaktadır.

 

İstanbul  Paraşüt uçuşlarımız için Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir yada sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz

+905424922022 

WhastApp 

İnstagram: @interparasut

 

 

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?