İstanbul Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

İstanbul Yamaç Paraşütü 2023

İstanbul Yamaç Paraşütü

Macera sever birçok kişinin boş zamanlarında tercih ettiği sporlardan olan yamaç paraşütü İstanbul başta olmak üzere birçok ilde yapılmaktadır. Hem tarihi hem doğal güzelliklerin fazlasıyla bulunan İstanbul yamaç paraşütü birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Daha çok şehrin dış taraflarında yapılan yamaç paraşütü birçok kişinin severek yaptığı eğlenceli etkinlikler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İstanbul yamaç paraşütü şehrin kalabalığından sıkılan ve temiz hava almak isteyen birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan İstanbul paraşütü etkinliği kısa sürede rahatlatıcı ve stres atıcı bir faaliyet olarak çoğu kişiye yüksek verim sağlar. Şehrin yemyeşil ve bol oksijenli alanlarında yapılan yamaç paraşütü haftasında yapılacak en önemli etkinlikler arasında yer almaktadır. Marmara bölgesinin gözde şehirlerinden olan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok turistin yaptığı aktivitelerden olan İstanbul yamaç paraşütü firmaların profesyonel paraşütçü eğitmenleri tarafından güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir.

istanbul paraşüt 2023

Güvenilir İstanbul Yamaç Paraşütü

Profesyonel paraşüt eğitmenleri eşliğinde son teknolojili ekipmanlarla yapılan yamaç paraşütü macera severlere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. İstanbulda yamaç paraşütü profesyonel ve deneyimli paraşüt eğitmenleri tarafından yapılabildiği gibi eğitim alınarak bireysel olarak da yapılabilmektedir. Heyecan seviyesi yüksek olan etkinliklerden olan yamaç paraşütü birçok kişinin korkularını yenmelerine olumlu katkıda bulunarak normal hayatlarına daha özgüvenli bir şekilde devam etmelerini sağlamaktadır.

istanbulda paraşüt

istanbulda paraşüt

İstanbul’daki birçok kamu kurumu başta valilik olmak üzere belediyeler ve kaymakamlıklar tarafından desteklenen yamaç paraşütü macera severlerin güvenli bir şekilde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. İstanbul’un dış semtleri ve sapa bölgelerine ulaşım ağının yoğun ve işlek olması yamaç paraşütü severlerin yamaç paraşütü yapılan alana daha çabukluğu ulaşmalarını sağlamaktadır. Belediye otobüsü ağını ve taksi hatlarının yoğun olarak yapıldığı Çatalca Ormanlı, Arnavutköy, Karaburun ve Silivri bölgeleri yamaç paraşütü tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır.

Eşsiz manzaralı İstanbul tepelerinde deneyimli paraşütçüler eşliğinde yapılan İstanbulda yamaç paraşütü kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin ilk sıradaki aktiviteleri arasına girmiştir. Firmanın profesyonel paraşütçü eğitmenleri ve son teknolojili ekipmanlarla desteklenen İstanbulda yamaç paraşütü macera severlerin tatillerde tercih ettikleri aktiviteler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Yemyeşil Doğasıyla İstanbul Yamaç Paraşütü

İstanbul’un yemyeşil tepelerinde kısa süreliğine de olsa gökyüzünde kuş gibi süzülmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan İstanbulda yamaç paraşütü sıkça tercih edilmektedir. Güvenilir bir şekilde yapılan yamaç paraşütü Marmara bölgesinde yapılabilecek bölgenin yeşilliğiyle uyumlu bir aktivitedir. Geçiş ikliminin hâkim olduğu Marmara bölgesinde hemen hemen her mevsimde yamaç paraşütü yapılabilmektedir.

İstanbul’un iç içe girmiş semtlerin yemyeşil alanlarında yapılan yamaç paraşütü dikkatli yapılması gereken bir etkinliktir. Sağlık Bakanlığı’nın yamaç paraşütü binme yaş sınırı 16 olduğundan dolayı küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte binme imkânı olmamaktadır. Yüksek heyecan ve adrenalin içeren İstanbul yamaç paraşütü etkinliği astım, nefes darlığı, kalp, şeker ve tansiyon hastalarına yasaktır. Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin sağlığının müsait olması gerekir. Sağlığı müsait ve 16 yaşından büyük olan herkes keyifli İstanbul yamaç paraşütü etkinliğine katılabilmektedir.

Tertemiz Ortamda Yamaç Paraşütünün Önemi

Kalabalık ortamlardan bunalan ve temiz hava ihtiyacı olanlara keyifli anlar yaşatan İstanbul yamaç paraşütü aktivitesi sağlığı olumlu yönden etkilemektedir. İnsanları hem zihinsel hem de fiziksel yönden olumlu etkileyen yamaç paraşütü bireysel olarak yapılabildiği gibi ikili gruplar halinde de yapılabilen bir aktivite olarak insanların sosyalleşmesine de olumlu katkı sağlamaktadır. Firma sitesinde istenilen saatlerde İstanbul’un yamaç paraşütü yapılan alanlarında önceden randevu alınarak yapılan İstanbul yamaç paraşütü uygun fiyatlarda ayarlanabilmektedir.

Yemyeşil alanlarda profesyonel olarak yapılan İstanbul yamaç paraşütü macera severlere unutulmaz keyifli ve eğlenceli anlar yaşatır. İstanbul’da yaşayanlar ve sonradan şehre gelenler tarafından sıklıkla tercih ettikleri İstanbul yamaç paraşütü 15 ile 25 dakika süre aralığında profesyonel paraşütçü eğitmenler eşliğinde güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlarla yapılan İstanbul yamaç paraşütü ile kısa sürede verimli bir aktivite profesyonel bir şekilde sunulur.

istanbul paragliding 25

istanbul paragliding 25

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları

Marmara bölgesinin en çok tercih edilen aktivitesi olan İstanbul yamaç paraşütü fiyatları genel olarak uygun fiyat aralıklarında yer almaktadır. Bireysel yamaç paraşütü fiyatları ikili gruplar halinde yapılan yamaç paraşütü fiyatlarından farklı olmaktadır. Birçok insanın boş zamanlarında keyifli vakit geçirmek için İstanbul’un doğayla iç içe geçmiş semtlerinde eşsiz manzarayla yapılan İstanbul paraşüt hem ruh sağlığına hem de beden sağlığına iyi gelmektedir.

Özellikle temiz hava ihtiyacı olanların hafta sonlarında sıklıkla tercih ettikleri İstanbul yamaç paraşütü uzman paraşütçüler eşliğinde keyifli bir şekilde yapılmaktadır. Bireysel yamaç paraşütünün fiyatları eğitim süreci de gerektirdiğinden dolayı fiyat olarak ikili grup yamaç paraşütünden daha yüksek fiyatlıdır. İstanbul paraşütü zamanlarda farklı tariflerle birçok macera severe uygun fiyatlarda yamaç paraşütü keyfi sunmaktadır. Firmanın internet sitesinden uçuş kartı alınarak ayarlanan İstanbul yamaç paraşütü firmanın sitesinden kredi kartı ve banka kartı seçeneklerinden de ayarlanabilmektedir.b

 

İstanbul  Paraşüt uçuşlarımız için Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir yada sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz

+905424922022 

WhastApp 

İnstagram: @interparasut

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?