Tandem Nedir? Tandem Yamaç Paraşütü Nedir? - İnter Yamaç Paraşütü

Tandem Nedir? Tandem Yamaç Paraşütü Nedir?

Hayatın sıkıcı yönü insanları oldukça sıkboğaz ediyor ve bu durumdan biraz olsun kurtulmak istiyor insan. Bunun için gereken boş zamanı kendinde bulsa da bazı durumlarda boş zamanında kullanılması konusunda yeterli beceriye sahip olamayabiliyor ve bu boşa zaman değerlendirilme konusunda oldukça kısır kalabiliyor. Şimdi bu tür olumsuzluklardan kurtulmanın ve boş zamanı değerlendirmenin tam zamanı, haydi yamaç paraşütü yapmaya. Yamaç paraşütü dediysek de korkamayın hemen, Tandem yamaç paraşütü hiç korkulacak bir şey değil. Peki, Tandem nedir? Tandem yamaç paraşütü nedir? Bu sorularla kafanız bulanmadan sizlere konudan biraz bahsetmeye başlayalım.

Tandem Uçuş Nasıl Gerçekleştirilir?

Havada asılı kalmaya, uzun süre uçmaya en elverişli hava sporu şüphesiz ki yamaç paraşütüdür. Öğrenmesi konusunda insanların aklında pek çok kuşku bulunsa da ilk aşamada içinizi rahatlatacak bir şey öneriyorum: Tandem uçuş. Tandem zaten kelime anlamı itibari ile çift kişilik anlamına geliyor. Yani tek başınıza yamaç paraşütü değil de, iki kişilik bir yamaç paraşütü. Bu sporda sizlere alanında kendini kanıtlamış pilotlar yardımcı olmakta ve havada süzülme konusunda neredeyse hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece yamaçtan kalkarken ufak bir iki adım attıktan sonra tüm yönetim pilotta. Siz bu süreçte dilediğiniz kadar fotoğraf ve vido çekerken, uçmanın verdiği hazla doruklara çıkıyorsunuz, gerçek anlamda da doruklara çıkmış oluyorsunuz. Tandem nedir? Tandem yamaç paraşütü nedir? Sorularına gereken cevapları vermeye çalıştık ve şimdi bu uçuşlarla ilgili önemli detaylardan biraz sizlere bahsetmeye çalışalım.

Tandem Yamaç Paraşütünün Bilinmesi Gerekenleri

Tandem uçuşlarda kişinin yanında bilgili bir pilot yer alır ve bu pilot size gerekli direktifleri uçuştan hemen önce 5 dakika içerisinde verir. Sağlık sorunu olmayan tüm insanlar bu uçuşun tadını çıkarıp, hayatına yeni bir eğlence katabilir. Bunun için alanında uzman, yamaç paraşütü konusunda kendini ideallerin üzerine çıkarmış firmalardan bilgi almak gerekmektedir. Bu firmalar sizlere gerekli olan tüm eğitimleri vermek ile beraber, uçuş keyfini sonuna kadar yaşatmanın garantisini de vermektedir.

Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz…

Tandem nedir? Tandem yamaç paraşütü nedir? Gibi sorulara sizlerle beraber cevap vermeye çalıştık ve bu soruların değerlerinin üst seviyede olması için, firmamızda sunduğumuz tüm hizmetlerde profesyonellik örneği sergilemeye çalışıyoruz. Türkiye genelinde verdiğimiz bu hizmetimizi, yamaç paraşütü kurslarımız ve özel pilotlar vasıtası ile taçlandırmakta, kalitemizin daimi olması için hizmetlerimizde herhangi bir kısıtlamaya gitmemekteyiz. Satın aldığınız kurslar ve uçuş kartlarının daha sonra iadesini de yapabilmekte ve sizlerin bu konuda gönüllerinin rahat olmasını temenni etmekteyiz. Fotoğraf ve video çekim hizmetleri ile beraber tam donanımlı hizmet politikamızı sizler için aralıksız sunmaya devam etmekteyiz. Yamaç paraşütü ve tandem yamaç paraşütü ile ilgili aklınıza takılan ve sormak istediğiniz soruları bizlere sorabilir, gereken tüm cevapları alarak gönüllerinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizde tandem uçuşunu tatmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

 
 
Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?