Uçmaya Cesaretin Var Mı? - İnter Yamaç Paraşütü

Uçmaya Cesaretin Var Mı?

Adrenalin arıyorsanız, her zaman ve herkesin yaptığı etkinliklerden sıkıldıysanız, özgürlüğü heyecan ile bir potada eritmek isteğindeyseniz ve hem eğlenmek hem spor yapmak istiyorsanız, üstüne bir de uçmaya cesaretiniz varsa yamaç paraşütü tam size göre demektir.

Nedir Bu Yamaç Paraşütü?

Serbest paraşütten çok farklı değildir ancak farklı yapıda bir paraşüt kullanılır ve dağlardan, yamaçlardan atlanarak icra edilen bir hava sporu branşıdır. Yamaç paraşütü ile havada kanatlarınız olmadan  saatlerce uçabilir ve bir uçağa ihtiyacınız olmadan kilometrelerce yükselebilirsiniz. Ayriyeten havalanması ve yönlendirmesi serbest paraşüte nazaran daha kolay olduğundan size daha keyifli bir uçuş imkanı verir. Yamaç paraşütünün popülerliğinin bir sebebi de inişten sonra paraşütün katlanabilmesi ile bize pratiklik sağlamasıdır.

yamaç paraşütü eğitimi

Yamaç Paraşütü Güvenli Midir?

Tüm bunlardan sonra akla“ Yamaç paraşütü güvenli midir?“ sorusu gelecektir elbet. Bir kuş misali uçmak için insanın doğuştan bir yetiye sahip olmaması nedeniyle elbette ki riskleri mevcuttur. Ancak her spor dalı gibi yamaç paraşütü de kurallarına uygun yapıldığı müddetçe bir tehlike içermez. Uygun meteorolojik koşullar yakalanıp, eğitimin de tamamlanması ardından tehlike faktörlerini ortadan kaldırmış oluruz.

Eğer bir kuş kadar özgür olmak ve bu unutulmaz anları yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz…

Eğer hiçbir eğitiminiz yoksa ancak bu haz dolu, heyecanın sıcaklığını damarlarınızda bulacağınız ve size tam anlamıyla yaşadığınızı hissettirecek bu aktiviteyi bir seferliğine denemek istiyorsanız deneyimli bir pilot ile havalanıp, güven ve zevkle uçabilir ve cesaretinizi test edebilirsiniz. Bu tandem uçuşu sırasında pilotunuza çelik bir terazi ile birbirlerine bağlanmış olacağınızdan herhangi bir güvenlik sorunu ile de karşı karşıya kalmamış olursunuz. İşte kuşlar gibi özgürce, bulutların arasından geçerek, adrenalinin doruklarında, muhteşem manzarayı ayaklarınızın altına alıp hem de güvenli bir uçuş gerçekleştirmek isterseniz Interparaşüt olarak size bunların hepsini sağlayabiliriz.

Pek çok kişinin mutlaka yapılacaklar listesine başı çeken ama bir türlü cesaret edilemeyen yamaç paraşütüne cesaretiniz varsa, hayatınıza yeni bir heyecan arayışındaysanız ve dolu dolu eğlenceli zaman geçirirken güvende olmak isterseniz bir buradayız. Bizimle uçmak ister misiniz?

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?