Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti İçin Teşekkürler İnter Paraşüt 2023

İnter Paraşüt’ten Unutulmayacak Bir Doğum Günü Hediyesi İçin Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti

Sevdiklerinize gökyüzünde benzersiz bir doğum günü hediyesi vermek ister misiniz? “Evet!” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde doğru adrestesiniz. İnter Paraşüt ekibi kuşlar eşliğinde doğum günü şarkıları söylemeniz için yanınızda… Ekibimiz sizin için her detayı düşünüyor ve size gökyüzünde unutamayacağınız bir doğum günü partisi organize ediyor. Mumunuzu gökyüzünde üflüyor, pastanızı bulutların üzerinde kesiyorsunuz. Üstelik bu güzel anları bir ömür hatırlayın diye kayıt altına alıyoruz.

Herkes doğum günü organizasyonlarının kusursuz olmasını ister. Söz konusu sevdiklerimiz olunca planlamalara aylar öncesinden başlarız. İşin en zor kısmı çoğunlukla hediye tercihi olur. Hediye alternatifleri günlerce hatta belki haftalarca araştırılır. Amaç tabi ki; etkileyici bir hediye seçimi yapabilmektir. Siz de sevdiklerinize alışılmışın dışında ve unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız; yamaç paraşütü harika bir seçenek… Klasik hediyelerden sıkıldıysanız; sevdiklerinize bir uçuş bileti hediye edebilir, unutulmayacak bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi

Mutluluktan Havalara Uçuran Doğum Günü Hediyesi

Aldığınız hediye birini mutlu ettiğinde siz de mutlu olursunuz. Peki; hediyeniz mutluluktan havalara uçursun istemez misiniz? Sizin için tam anlamıyla bunu yapıyoruz. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz uçuş bileti ile ayaklarını yerden kesmenize yardımcı oluyoruz. Sevdikleriniz için klasik doğum günü partilerinin çok ötesinde, keyifli ve heyecanlı bir gün planlıyoruz. Özgürlüğü, adrenalini ve mutluluğu bir anda yaşatacak bir uçuş için kolları sıvıyoruz. Elbette bu uçuşta yolcularımız için bütün güvenlik önlemlerini alıyoruz. Güvenli bir uçuş için tüm detayları düşünüyoruz.

Yedek paraşüt olmadan asla uçuş yapmıyoruz. Her zaman yola iki yedek paraşüt ile çıkıyoruz. Siz etkileyici olduğu kadar güvenli bir doğum günü hediyesi verebilin diye çok sıkı çalışıyoruz. Tüm uçuşlarımız öncesinde paraşütlerimizi profesyonel pilotlarımız yardımıyla mutlaka kontrol ediyoruz. Ekipmanlarımızın bakımını asla ihmal etmiyoruz. Tüm ekipmanlarımız her 20 saatlik uçuş sonrasında bakıma alınıyor. Bakımlar periyodik olarak yapılıyor, gerekli tüm kontroller sağlanıyor. Uçuş malzemelerimiz için dünyanın en iyi markalarını tercih ediyoruz. THK ve FAI lisanslarına sahip eğitmenler ve pilotlarla çalışıyoruz.

Doğum günü organizasyonlarımız için İstanbul’un Çatalca İlçesi’nde bulunan Ormanlı bölgesini tercih ediyoruz. Ormanlı, yamaç paraşütü tutkunlarının İstanbul’da en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor. Şehrin kalabalığından, günün yorgunluğundan ve stresten çok uzakta, huzurlu bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Doğum günü hediyesi ve partinizi daha güzel kılabilmemiz için Ormanlı, muhteşem doğasıya bize eşlik ediyor. Sevdikleriniz, maviyle yeşilin iç içe geçtiği muhteşem bir manzaraya karşı kanat çırpıyor. Kuşların şarkıları eşliğinde, bulutların üzerinde dans ediyor.

Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti

Sevdikleriniz İçin Benzersiz Bir Doğum Günü Hediyesi

Sevdiklerinizin her anını, uçuş esnasında profesyonel aksiyon kameralarıyla kayıt altına alıyoruz. Fotoğraflarınızı size teslim etmeden önce uzman grafiker ekibimiz yardımıyla son dokunuşları yapıyoruz. Anlarınızı yalnızca fotoğraflarla ölümsüzleştirmiyoruz. Video çekimleri yapıyor, profesyonel düzenlemelerle videolarınızı size sunuyoruz. Bu unutulmaz anları, seçtiğiniz müzikler eşliğinde kliplere dönüştürüyoruz. Sosyal medyanın öneminin farkındayız. Bu yüzden tüm fotoğraf ve videolarınızı sizinle dört farklı boyutta paylaşıyoruz. Böylelikle, sosyal medya hesaplarında sorunsuz paylaşabilmenize olanak veriyoruz.

Siz de klasik hediyelerden sıkıldıysanız sizi yamaç paraşütü yapmaya davet ediyoruz. Fikirlerinizi önemsiyoruz. Organizasyonlarımızda sizin ve fikir ve isteklerinize öncelik veriyoruz. Tasarımlarınıza ve önerilerinize değer veriyor, organizasyonun tüm aşamalarında isteklerinizi eksizsiz uygulamak için çalışıyoruz.

Unutulmaz bir doğum günü hediyesi ve organizasyonu yapmak istiyorsanız İnter Paraşüt ailesiyle iletişime geçebilirsiniz. Etkinliklerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için kataloğumuza göz atabilirsiniz.  Sorularınız için web sitemizde yer alan telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti

Farklı bir doğum günü konsepti arıyorsanız İnter Paraşüt ekibiyle tanışın! Eşimle geçtiğimiz yıl evlendik. Ancak 12 yıldır birlikteyiz. Yani bu eşimin birlikte kutladığımız 12. doğum günü… Doğal olarak verebileceğim tüm hediyeleri tükettiğimi düşünmeye başlamıştım. Takı, kıyafet, parfüm, akşam yemeği, tatil… Aklınıza ne geliyorsa hepsini 12 yıl içinde bir bir yaptık.

 

Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti

Arkadaşlarımdan, ailemden fikir almak istedim ama kimseden beklediğim o orijinal fikir bir türlü çıkmadı. Alışveriş sitelerini, mağazaları günlerce gezdim. Bir türlü aradığım o muhteşem hediyeyi bulamadım. Bu arada çevremdeki birçok erkek gibi parti organizasyonu yapmayı pek beceremem. O kısma zaten hiç girmeyeyim çünkü ben hediye ararken günler geçiyordu ve ortada hediyeyi verebileceğim bir doğum günü organizasyonu bile yoktu.

Aranılan Doğum Günü Konsepti Nihayet Bulundu!

Bir gün yine internette hediye fikirlerini araştırırken; İnter Paraşüt ekibinin etkinlik kataloğuna denk geldim. Sayfaları hızlıca tararken aradığımı bulduğumu fark ettim. Tek endişem eşimin mutluluktan daha fazla korku yaşamasıydı. Ama ekiple tanıştığımda böyle bir şeyin mümkün olamayacağını anladım. Tüm güvenlik önlemleri alınmıştı ve pilotlar son derece deneyimliydi. Ortada korkacak en ufak bir durum yoktu.

Eşim mumlarını gökyüzünde üfledi, pastasını gökyüzünde kesti. Tüm bu anlar fotoğraf ve videolarla belgelendi. Pankart tasarımına küçük katkılarda bulundum. Eşim havada süzülürken onu yemeye çalıştığım bir fotoğrafım bile çekildi. Tabi ki ben aile meclisi tarafından yılın en romantik kocası seçildim! Eşimi en mutlu eden kısım doğum gününde uçmak olsa da beni en mutlu eden kısım bu oldu! Bu ödülü almamda esas pay sahibi İnter Paraşüt olsa da pek çaktırmadan övgüleri kabul ettim.

Şimdi huzurlarınızda tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Hayal ettiğimden daha mükemmel bir yamaç paraşütü doğum günü konsepti hazırladılar. Eşime onun tabiriyle “rüya gibi bir gün” yaşattılar. Siz de sevdiklerinize umutsuzca doğum günü hediyesi arıyorsanız hemen ekiple iletişime geçin. Çok keyifli bir günün sizi beklediğine emin olabilirsiniz!

Bulutların Üzerinde Doğum Günü Sürprizi

Geçtiğimiz günlerde muhteşem bir doğum günü sürprizi ile karşılaştım. Hem de bulutların üzerinde… Yaşadığım en şahane doğum günüm olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım. Pasta kesmediğim ve mum üflemediğim bir doğum günüm olduğunu hatırlamıyorum. Ama gökyüzünde pasta kestiğim ve mum üflediğim ilk doğum günüm oldu. Belki son olmaz… En azından son olmamasını umuyorum. Bir kez daha doğum günümü yamaç paraşütü yaparken kutlamak istiyorum. Hatta belki birden fazla kez…

Bana bu şahane anları yaşatan sevgili eşim ve İnter Paraşüt ekibi oldu. Bu şahane ekip, bana gökyüzünde doğum günü partisi hazırladıkları yetmezmiş; tüm o anları ölümsüzleştirdi. Şu an elimde şaşkın şakın gülümseyip, el çırptığım bir videom ve birbirinden güzel 15 fotoğrafım var. Şaşırılmayacak gibi de değildi hani; pankartlar, meşaleler, pastalar havada uçuşuyordu. Hem de mecaz filan değil; tam anlamıyla…

İnter Paraşüt Ekibi ile Şahane Bir Doğum Günü Sürprizi

Doğum günümde organizasyonun mimarı, İnter Paraşüt ekibi ile buluşmak ve yamaç paraşütü yapmak üzere Ormanlı’ya gittik. Ormanlı, İstanbul’a 1,5 saat mesafede bulunan şahane bir sahil… Sahil hakkında küçük araştırmalar yaptık ve bir sürü güzel şey duyduk. Sözde planımız, yamaç paraşütünün ardından sahilde küçük bir piknik yapmaktı. Yani ben öyle sanıyordum…

Yamaç paraşütünden biraz da olsa korktuğumu söylememe gerek yoktur sanırım. Çünkü bu ilk deneyimimdi. Ama gökyüzünde attığım çığlıkların korkudan değil mutluluktan olduğunu dipnot olarak paylaşayım. Yaklaşık 30 dakika boyunca havada kaldık ve ben asla bitmesini istemedim. Doğum günü sürprizi dediğin tam da böyle olmalı değil mi ama… Yeni yaşıma adım atarken bize eşlik eden ve bu muhteşem anları organize eden muhteşem ekibe minnettarım. Ve elbette; 29. yaşımı unutulmaz hale getiren, bana hayatımın en güzel hediyesini veren sevgili eşime teşekkürü borç bilirim.

Aklınızdaki Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti için bizimle iletişime geçerek hayallerinize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz Yamaç Paraşütü Doğum Günü Konsepti ‘ni sizler için hazırlamak için elimizden geleni değil her zaman fazlasını yapacağız.

paraşütün merkezi babadağdan paraşütle

rus çocuğa yamaç paraşütünde doğum

çocuğa yamaç paraşütünde doğum günü

yamaç paraşütünde doğum günü kutlaması

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?