Sıra Dışı Evlilik Teklifi 2023

Sıra Dışı Evlilik Teklifi

romantik evlilik teklifi

Gökyüzünde sıra dışı bir evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kişiye unutamayacağı bir gün yaşatmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse; İnter Paraşüt ekibi olarak bu özel gününüzde. Siz bulutların üzerinde o hep beklediğin “evet!” cevabını alırken; biz bu anlara şahitlik etmenin mutluluğunu yaşıyor olacağız.

evlilik teklifi

 

İnter Paraşüt’le Sıra Dışı Bir Evlilik Teklifi Yapmak İster Misin?

evlilik teklifi organizasyonlar

Gökyüzünde sıra dışı bir evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kişiye unutamayacağı bir gün yaşatmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse; İnter Paraşüt ekibi olarak bu özel gününüzde yanınızdayız. Siz bulutların üzerinde o hep beklediğin “evet!” cevabını alırken; biz bu anlara şahitlik etmenin mutluluğunu yaşıyor olacağız. Paraşütlerimizi bu kez mutluluğa açacağız.

Ayaklarınızın yerde kesildiği bu şahane anlar, bir ömür unutulmayacak anılar arasında yerini alacak. Eşsiz bir manzaraya karşı, gökyüzünün ve denizin kesiştiği ufka doğru; ömürlük bir mutluluğa adım atacaksınız. Üstelik tüm bu anları kayıt altına alacak ve sizin için ölümsüzleştireceğiz. Bu fikir sizi de bizim kadar heyecanlandırdıysa; gelin detaylara birlikte göz atalım…

Evlilik Teklifi Sırasında Sizi Neler Bekliyor? Ekibimiz Hangi Hizmetleri Sunuyor?

sürpriz evlilik teklifi fikirleri

Unutamayacağınız yamaç paraşütü uçuşunuz ve teklifiniz için tüm detaylar ekibimiz tarafından düşünülüyor. Pankartlardan, fotoğraf çekimlerine her detay için eksizsiz bir hazırlık yapılıyor. Peki; bu muhteşem gün nasıl ilerliyor? Sizi neler bekliyor? Ekibimiz size hangi konularda destek veriyor? Gökyüzünde ve yer inişte açılacak pankartlar ekibimiz tarafından taşınıyor.

Coşkunuza eşlik edecek meşaleler sizin için hazırlanıyor. Fotoğraf ve video hizmeti ile yaşadığınız bu güzel anlar kayıt altına alınıyor. Müstakbel eşinizle irtibat halinde olabilmeniz için telsiz hizmeti veriliyor. Profesyonel aksiyon kameralarıyla yapılacak çekimlerin yanı sıra; drone ile video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Sahilde romantik anlar yaşamanız için muhteşem bir masa sizi bekliyor. Size akustik gitarıyla bir müzisyen eşlik ediyor.

evlilik teklifi

Gökyüzünde Unutulmayacak Bir Evlilik Teklifi

Yamaç Paraşütü yaparken evlenme teklifi yapmak size de sıra dışı bir fikir gibi görünmüyor mu? Siz bir ömür mutluluğa adım atarken İnter Paraşüt bu anları ölümsüz kılmak için size yardımcı oluyor. Evlenme teklifi uçuşları, İstanbul’un Çatalca İlçesi’ne bağlı Ormanlı Sahili’nde yapılıyor. Ormanlı Sahili’nde sizi unutamayacağınız bir gün bekliyor. Bölgenin eşsiz doğası ve şahit olacağınız manzaralar bu unutulmaz anlara eşlik ediyor.

İnter Paraşüt’ün uzman ekibi bu anları profesyonel aksiyon kameraları ile kayıt altına alıyor. Uçuşlarımızda iki ayrı paraşüt eş zamanlı olarak kalkış yapıyor. Ekibimiz sizi hem havada hem de yerde destekliyor. Heyecanınızı paylaşıyor. Uçuşlarımız yaklaşık 30 dakikalık bir süreyi kapsıyor. Evlilik teklifi yapacağınız kişi ile birbirinizi görebiliyor, duyabiliyor, bu muhteşem deneyimi birlikte yaşıyorsunuz.

Teklifi yapacağınız sırada; iki uzman pilotumuz sevdiğiniz kişinin önünden geçiyor. Tam bu sırada sizin tasarladığınız pankartlar sevdiğiniz kişinin önünde beklemediği bir anda açılıveriyor. Bu sırada ekibimizde yer alan diğer arkadaşlarımız yaşananları saniye saniye kayıt altına alıyor. Sürprizler bununla bitiyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Her şey daha yeni başlıyor. Ekibimiz sizi sevdiğiniz kişiye yaklaştırıyor.  Bu sırada elinizde tuttuğunuz yüzük aniden elinizden kayıp, boşlukta kayboluyor. Yüzüğün imitasyon olduğu siz ve ekibimiz arasında küçük bir sır olarak kalıyor.

İniş sırasında öncelik size veriliyor. Daha sonra müstakbel eşiniz iniş yapıyor. Bu esnada yerde size yardımcı olan ekibimiz tarafından “Benimle evlenir misin?” yazılı pankart açılmış oluyor. Sevdiğiniz kişiyi aşağıda meşaleler ve elinizde tuttuğunuz gerçek yüzük ile siz bekliyorsunuz. Geriye “Evet!” cevabını duymak kalıyor.

evlilik teklifi yamaç paraşütü

Fotoğraf ve Video Çekimleri Nasıl Yapılıyor?

Uzman pilotlarımız tüm uçuşunuzu ve teklif anınızı tüm detaylarıyla kayıt altına alıyor. Size 60 dakikalık bir video kaydı ve 150 adet fotoğraf gerekli düzenlemelerin ardından teslim ediliyor. İnişin ardından size profesyonel fotoğrafçılar eşlik ediyor. Teklifiniz esnasında ve sonraki anlarda yakalanan birbirinden güzel pozlarınız albüm olarak size teslim ediliyor.

Siz de gökyüzünde benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evlilik teklifi uçuşları hakkında daha detaylı bilgi için kataloğumuza göz atabilirsiniz. Sizinle görüşmeyi iple çekiyoruz. Tüm sorularınız ve görüşleriniz için web sitemizde bulunan telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Yaparken Evlenme Teklifi Almak Mı?

Yamaç paraşütü yaparken de evlenme teklifi almazsın be kardeşim! Böyle düşünüyorsanız yerden göğe kadar haklısınız. “Ben de öyle düşünüyordum.” demek isterdim ama böyle bir fikir aklıma bile gelmemişti. Birbirinden çılgın evlilik teklifi fikirleri duymuştum. Ama böylesini hayal edemezdim. evlilik teklifi fikirleri. evlilik teklifi organizasyon fiyatlar

Sevdiğiniz ve hayatınızı kayıtsız şartsız birleştirmek istediğiniz kişiye, “evet!” demenin hayalini kuruyorsunuz elbette. Benim de aklımdan bir gün alacağım o “muhteşem” evlenme teklifi hakkında bir sürü fikir vardı. Romantik bir akşam yemeği sırasında aniden beliriveren yüzük biraz klişe olabilirdi. Peki; Hollywood filmlerinde doğum günü pastasının içine konulup gelini boğulmanın eşiğinden döndüren yüzük? “Evet!” derken yüzümün çikolataya bulanması hoşuma gitmeyebilirdi. Hem öksürürken cevap vermeye çalışmak biraz zor olurdu. Peki; o “evet” cevabını gökyüzünde vermek?

Evet! Yamaç Paraşütü Yaparken Evlenme Teklifi Alabilirsiniz!

İnter Paraşüt ekibi, bu durumu “mutluluğa doğru” uçmak diye tanımlıyormuş. Daha doğru bir tanımlama olamazdı sanırım. Bir de o an; mutlulukla karışan şaşkınlığı fotoğraflarla belgeliyorlar. Alın size yıllarca bakıp hem yüzünüzün haline gülüp, hem her seferinde yeniden mutlu olacağınız bir anı… Hem de böylesi bir anı!

Her şey gökyüzünde başlıyor ama her şeyin gökyüzünde bitmediğini de belirteyim. Yere ayak bastıktan sonra da sizi güzel anlar bekliyor. Şahane hazırlanmış bir masa, fonda hafif hafif kulağınıza dokunan müzik. “Daha iyisi olamaz!” dediğinizi duyabiliyorum. Evet! Hayal ettiğimin çok ötesinde akıp gitti bütün bir gün. Yani, duydum bütün o “çılgın” evlilik teklifi fikirleri bir anda sönüp gidiverdi. Daha iyisini hayal edemezdim. Bir gün vermek istediğim “evet!” cevabını bulutların üstünde verdim.

Hem yamaç paraşütü yaptım, hem evliliğe ilk adımımı attım. Daha ne olsun yahu! Ne kadar romantik bir adamı sevmişim de haberim yokmuş meğer! Beyler, bunu okuyorsanız; telefonlarınıza çoktan sarılmışsınızdır diye düşünüyorum. Ama hala harekete geçmediyseniz, acele edin! İnter Paraşüt, hayalinizdeki evlilik teklifini yapabilesiniz diye sizi bekliyor. evlilik teklifi organizasyon fiyatlar oldukça uygundur. teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

05424922022

Burhan Felek

 

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?