Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı 2023

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Tekirdağ yamaç paraşütü fiyatı paraşüt tutkunları tarafından sıkça araştırılıyor. Tekirdağ’ın yamaç paraşütü alanında Türkiye’de en çok tercih edilen kentlerden biri olduğu biliniyor. Tekirdağ’ın bu alandaki ünü Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Tekirdağ dünyanın önemli yamaç paraşütü merkezleri arasında yer alıyor.

Her yıl farklı etkinliklere ve festivallere ev sahipliği yapan Tekirdağ, paraşüt tutkunlarını ağırlıyor. Yamaç paraşütü uçuşlarının 15 yıldır yapıldığı Tekirdağ’a ilgi her geçen yıl büyüyor. Tekirdağ’ın turizmine önemli katkıları olan yamaç paraşütü etkinliklerine belediyeler eliyle de destek veriliyor.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Tekirdağ, tandem uçuşların yanı sıra; Türkiye’deki yamaç paraşütü eğitimlerinin de önemli adreslerinden biri oluyor. Keyifli bir uçuş deneyimi yaşamak isteyen paraşütçüler bahar ve yaz aylarında Trakya’yı ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı ve Uçuş Deneyimi

Trakya’nın gözbebeği Tekirdağ, tertemiz havası, konuksever insanları, eşsiz lezzetleriyle dikkat çekiyor. İstanbul’dan kolaylıkla ulaşılabiliyor olması Tekirdağ’ın popüler bir lokasyon olmasında rol oynuyor. Karayolu ile yaklaşık 2.5 saat içerisinde İstanbul’dan Tekirdağ’a ulaşılabiliyor.

Türkiye ve Avrupa arasında köprü olan illerden biri olan Tekirdağ, kültürel zenginliğiyle de dikkat çekiyor. Doğa yürüyüşü, kamp, dağcılık gibi pek çok farklı aktiviteyi Tekirdağ’da gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Hem Marmara, Hem de Karadeniz’e kıyısı olan Tekirdağ, bu yönüyle dikkat çeken bir şehir oluyor. Tekirdağ, Karavan turizmi için de önemli merkezler arasında sıralanıyor.

yamaç paraşütü uçmakdere

paraşüt tekirdağ

Tekirdağ’da uçuş deneyimi yaşamak isteyenler Uçmakdere’yi tercih ediyor. Tekirdağ yamaç paraşütü fiyatı ile ilgili araştırma yapanlar özellikle bu bölge hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Uçmakdere yamaç paraşütü denildiği zaman Türkiye’de akla gelen ilk bölgelerden biri oluyor. Uçmakdere yamaç paraşütü kalkış pisti Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunuyor. Farklı yüksekliklerdeki tepelere ev sahipliği yapan bu bölge keyifli bir deneyimin adresi oluyor. Uçmakdere’nin yanı sıra; yamaç paraşütü için Yeniköy öne çıkıyor. Yeniköy, Tekirdağ’da yamaç paraşütü etkinliklerine ev sahipliği yapan bir diğer nokta olarak biliniyor. Yeniköy’de tıpkı Uçmakdere gibi Şarköy ilçesi sınırları içerisinde bulunan bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Her iki bölge de yamaç paraşütü tutkunları için adrenalin dolu bir macera sunuyor.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı Hakkında

Peki; Tekirdağ’da yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin ne kadar bütçe ayırması gerekiyor? Tekirdağ yamaç paraşütü ücretleri ne kadar? Tekirdağ’da yamaç paraşütü fiyatları bölge ve yüksekliğe göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca yıllara göre ve dönemsel olarak da fiyat farklılıkları olabiliyor.

İnter Paraşüt

İnter Paraşüt

Uçmakdere’de yamaç paraşütü için iki farklı yükseklik tercihi yapılabiliyor. 250 metre yükseklikten uçuş gerçekleştirmek isteyenlerin 650 TL bütçe ayırması yeterli oluyor. 650 metre yükseklikten gerçekleştirilen uçuşlar için ise 1200 TL ödeme yapmak gerekiyor. Fiyatlar Yeniköy için de benzerlik gösteriyor.

Peki; ödeme ne şekilde yapılıyor? İnter Paraşüt ile nasıl irtibat kurulabiliyor? İnter Paraşüt’ün web sitesinde bulunan uçuş kartlarını satın almak bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Tekirdağ yamaç paraşütü fiyatı ile ilgili bilgilere kart satın alırken de ulaşılabiliyor. Uçuş kartları farklı bölgelere göre düzenleniyor. Tek kullanımlık olan bu kartlar satın alındığı yıl içerisinde herhangi bir tarihte kullanılabiliyor. Kartlar dijital olarak düzenleniyor ve dijital kanallarla sahiplerine iletiliyor. Kartların satın alınması halinde uçuş alanına ulaşım için herhangi bir ek transfer ücreti ödemeye gerek kalmıyor. Kart sahiplerinin gökyüzünde yaşadığı anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.

Kartlar kişiye özel olarak düzenlense de devredilmesi mümkün olabiliyor. 15 gün içerisinde koşulsuz iade imkanı da sunuluyor. Sevdiklerine alışılmışın dışında bir hediye vermek isteyenler uçuş kartlarını tercih edebiliyor. Uçuş kartları, paraşüt tutkunları için bir çok avantaj sağlıyor. Buna ek olarak; rezervasyonlar telefon numaraları aracılığıyla da gerçekleştirilebiliyor. Firmayla doğrudan irtibat kurarak uçuşlar ve fiyatlar hakkında bilgi almak da mümkün olabiliyor.

Tekirdağ yamaç paraşütü fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için İnter Paraşüt ile iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için bize web sitemiz ya da sosyal medya kanalları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

0542 492 2022
0534 921 6325

 

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?