İstanbulda Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

İstanbulda Yamaç Paraşütü 2023

İstanbulda Yamaç Paraşütü


İstanbulda yamaç paraşütü
için hangi bölgeler tercih ediliyor? İstanbul yamaç paraşütü fiyatları nasıl? Kimler yamaç paraşütü yapabilir?

İstanbul yamaç paraşütü için Türkiye’nin önemli merkezlerinden biri oluyor. Şehir her yıl pek çok yamaç paraşütü etkinliğine sahne oluyor. İstanbulda bu etkinlikler ve tandem uçuşlar için tercih edilen farklı noktalar olduğu biliniyor. Kentte dört mevsim yamaç paraşütü yapılabilmesi tercih sebebi olmasında önemli etkenlerden biri oluyor. İnter Paraşüt, kentte yamaç paraşütü için çeşitli faaliyetler yürüten firmalardan biri olarak tanınıyor. Sunduğu uygun fiyatlar ve güvenilir uçuş imkanları ile bu alanda ön plana çıkıyor. Peki; İstanbulda nerede yamaç paraşütü yapılabilir?

Ormanlı Yamaç Paraşütü

İstanbulda Yamaç Paraşütü İçin Tercih Edilebilecek Bölgeler

İstanbul yamaç paraşütü yapılabilecek birçok noktaya ev sahipliği yapıyor. Ormanlı, Şile, Karaburun ve Aydos Ormanları bu noktalardan bazıları olarak sıralanabiliyor.

Ormanlı yamaç paraşütü için İstanbulda en çok tercih edilen bölge oluyor. Ormanlı, Çatalca ilçesi sınırları içerisinde yer alan bir köy olarak biliniyor. Köy doğal güzellikleri ve kendine has kültürüyle görenleri büyülüyor. Bölgede tandem uçuş gerçekleştirmek için İnter Paraşüt’ü tercih edenler uygun fiyatlı ve keyifli bir deneyim yaşıyor. Ormanlı yamaç paraşütü deneyimi yaşayanlar yeşil ve mavinin birbirine karıştığı eşsiz manzaralara tanık oluyor.

İnter Paraşüt

Şile, İstanbul’un tatil rotalarından biri olarak biliniyor. Şile özellikle son dönemlerde yamaç paraşütü faaliyetleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yılın neredeyse her döneminde, Şile yamaç paraşütü uçuşlarına sahne oluyor. Hafta sonu ve tatilleri değerlendirmek isteyen İstanbullular soluğu Şile’de alıyor. Şile paraşüt tutkunları için unutulmaz bir deneyimin adresi oluyor. Yamaç paraşütü yapmak için bölgeyi ziyaret edenler Şile’nin tertemiz havası ve plajları sayesinde keyifli bir gün geçirebiliyor.

İstanbulda yamaç paraşütü faaliyetleri için tercih edilebilecek bir diğer nokta Pendik Aydos Ormanları oluyor. Aydos Ormanları yamaç paraşütü severler için Anadolu Yakası’nın önemli merkezleri arasında yer alıyor. Bölgeye ulaşım otobüs ve metro seferleri sayesinde kolaylıkla sağlanabiliyor. Tandem uçuşlar için İnter Paraşüt’ü tercih edenler yamaç paraşütü alanına firmanın transfer hizmeti aracılığıyla ulaşabiliyor. Aydos Ormanları, İstanbul’un gizli cennetlerinden biri olarak biliniyor. Bölgede farklı aktivitelere katılmak, kamp ve piknik yapmak da mümkün olabiliyor.

Son olarak; yamaç paraşütü tutkunları için Karaburun bölgesinden söz etmek gerekiyor. Karaburun, İstanbul’un Arnavutköy ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul yamaç paraşütü için şehir merkezine en yakın bölgelerden biri olarak biliniyor. Karaburun, yamaç paraşütü severler için benzersiz bir deneyimin adresi oluyor.

İstanbulda Yamaç Paraşütü Fiyatları Nasıl?

Peki; İstanbul yamaç paraşütü fiyatları nasıl? Yamaç paraşütü yapmak isteyenler ne kadar bütçe ayırmalı? İstanbul yamaç paraşütü ücretleri firmalar tarafından belirleniyor ve bu nedenle değişiklik gösterebiliyor. İnter Paraşüt yamaç paraşütü tutkunları için web sitesi üzerinden uçuş kartları sunuyor. Uçuş kartlarının dijital kanallar aracılığıyla düzenlendiği ve sahiplerine ulaştırıldığı biliniyor. Kartlar, tarihsiz olarak satın alınabiliyor böylelikle paraşüt tutkunları tarafından kendilerine en uygun tarihte kullanılabiliyor. Kartın satın alındığı yıl içerisinde herhangi bir tarih tercih edilebiliyor.

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları

Bu kartlar sayesinde yamaç paraşütü alanına ulaşırken ekstra bir transfer ücreti ödemek gerekmiyor. Ayrıca; gökyüzünde çekilen fotoğraf ve videolar kart sahiplerine ücretsiz olarak ulaştırılıyor. Yani fotoğraf ve video hizmetinin ücreti de kart ücretine dahil ediliyor. İstanbulda yamaç paraşütü yapmak üzere satın alınan uçuş kartları hediye edilebiliyor ve bir başkasına devredilebiliyor. Ayrıca 15 gün içerisinde koşulsuz iade imkanı da sunuluyor. Kısacası, uçuş kartları ile keyifli bir uçuş deneyimi yaşamak mümkün olabiliyor.

İstanbulda Kimler Yamaç Paraşütü Yapabilir?

Yamaç paraşütü ekstrem sporlar içerisinde yer almasına rağmen oldukça güvenli bir spor dalı olarak biliniyor. Pek çok kişinin yamaç paraşütü yapmasında herhangi bir risk bulunmuyor. Yamaç paraşütü uçuşlarına katılabilmek için 16 yaşını doldurmuş olma koşulu aranıyor. Kalp, solunum, tansiyon, şeker, obezite gibi rahatsızlıklara sahip olmamak gerekiyor. Hamileler riskli grupta görüldüğü için yamaç paraşütü yapmalarına izin verilmiyor. Kısacası, bu rahatsızlıklardan herhangi birine sahip olmayan ve 16 yaşın üzerindeki herkes yamaç paraşütü yapabiliyor.

İstanbulda yamaç paraşütü yapmak ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi web sitemiz veya sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

0542 492 2022
0534 921 6325

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?