Pendik Aydos Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Pendik Aydos Yamaç Paraşütü 2023

Pendik Aydos Yamaç Paraşütü

Pendik Aydos yamaç paraşütü, İstanbul’un en popüler yamaç paraşütü noktalarından biri olarak biliniyor. Yamaç paraşütü özellikle son dönemlerde İstanbullular için yeni ve farklı bir macera olarak görülüyor. Yamaç paraşütünün popülerliği ülkemizde gün geçtikçe artıyor. Tam da bu noktada; İstanbul’un yamaç paraşütü için en önemli merkezlerden biri haline geldiği biliniyor. Elbette; yamaç paraşütü yapmak isteyenler, güvenilir firmalarla bu deneyimi yaşamak istiyor. Burada devreye İnter Paraşüt giriyor. İnter Paraşüt’ün uzman ekibi, kaliteli ekipmanları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla size unutamayacağınız bir deneyim sunuyor.

Aydos Ormanları Yamaç Paraşütü

Peki; Aydos Ormanları yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenleri neler bekliyor? İstanbul’da yamaç paraşütü fiyatları nasıl? Fiyatlara neler dahil?

Pendik Aydos Yamaç Paraşütü ile Özgürlüğe Uçun

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık metropollerinden biri olarak biliniyor. Hızla artan nüfus, gürültülü kalabalıklar stres seviyesini arttıran unsurlar arasında yer alıyor. Buna şehrin bir ucundan diğerine yapılan uzun yolculuklar ve yoğun trafik ekleniyor. Hal böyle olunca; İstanbul birçok kişi için yorucu olabiliyor. Bu nedenle; pek çok insan küçük molalara ihtiyaç duyuyor. Hafta sonları ve tatil dönemlerinde bir kaçış noktası arıyor. Elbette, bu kaçış noktasının gri ve kalabalık şehirden farklı bir atmosfere sahip olması isteniyor. Pendik, Aydos Ormanları, İstanbullular için tam da istenen kaçış noktası oluyor. Aydos Ormanları, yeşile ve oksijene doyacağınız bir günün adresi oluyor.

Pendik Aydos yamaç paraşütü keyfini doruklarda yaşayacağınız bir rota olarak dikkat çekiyor. Yamaç paraşütünün yanı sıra bölgede yapılabilecek pek çok farklı aktiviteden de söz etmek gerekiyor. Aydos Gölü’nde deniz bisikleti ile küçük bir gezinti yapmak keyifli aktivitelerden biri oluyor.

Daha sakin bir aktivite arayanlar için gölde balık tutmak da mümkün olabiliyor. Bölgede kamp yapma ve doğa yürüyüşlerine katılma imkanı da bulunuyor. Biraz da karnımız doysun diyenler mesire alanında mangallarının başında yerini alıyor. Kısacası Aydos Ormanları’nda herkes için keyifli bir seçenek bulunabiliyor.

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Peki; yamaç paraşütü tutkunlarını bölgede neler bekliyor? Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin nasıl bir yol izlemesi gerekiyor?

Pendik Aydos Yamaç Paraşütü Deneyimi Yaşamak İsteyenleri Neler Bekliyor?

Aydos Ormanları, paraşüt tutkunları için keyifli bir deneyim sunuyor. Aydos Ormanları, şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. Özel aracıyla Aydos Ormanlarına gelmek isteyenler, E-5 karayolu ve Tem otoyolunu izleyerek kolaylıkla bölgeye ulaşabiliyor. Toplu taşıma ile bölgeye gelecek olanlar Kadıköy’den kalkan otobüs ve metrolarla bölgeye ulaşım sağlayabiliyor. Buna ek olarak; Kartal’dan da bölgeye minibüslerle ulaşım imkanı bulunuyor. Bölgeden yamaç paraşütü alanına transfer genellikle firmalar aracılığıyla sağlanıyor.

Yamaç paraşütü deneyimi için İnter Paraşüt’ü tercih edecekler transfer hizmetinden faydalanabiliyor.

İnter Paraşüt’ün tüm uçuşlarında paraşüt tutkunlarına uzman pilotlar eşlik ediyor. Pendik Aydos yamaç paraşütü uçuşları öncesinde hava koşulları ve ekipmanlar mutlaka kontrol ediliyor. Aydos Ormanları’ndan gökyüzüne süzülenleri yemyeşil ormanların yanı sıra; Aydos Gölü karşılıyor. Bu deneyimi bir kez yaşayanlar için yamaç paraşütü vazgeçilmez bir tutku haline geliyor. Aydos Ormanları bu deneyim için en doğru adreslerden biri oluyor.

yamaç paraşütü

Aydos Ormanları Yamaç Paraşütü Fiyatları

Peki, Aydos Ormanları’nda bu deneyimi yaşamak isteyenler için yamaç paraşütü fiyatları nasıl? İstanbul’da yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için İnter Paraşüt web sitesi üzerinden uçuş kartları sunuyor. Uçuş kartlarının üzerinde tarih bilgisi yer almıyor. Çünkü uçuş kartları satın alındığı yıl içerisinde herhangi bir zamanda kullanılabiliyor. Dijital olarak düzenleniyor ve dijital kanallar yoluyla sahiplerine ulaştırılıyor. Transfer ücretleri, fotoğraf ve video hizmetleri ödenen ücrete dahil olan hizmetler arasında sıralanıyor. Bu hizmetler için herhangi bir ekstra ücret ödenmesi gerekmiyor. Uçuş kartlarını kendiniz için satın alabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye etmeniz de mümkün olabiliyor. Uçuş kartları ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşılabiliyor.

Pendik Aydos yamaç paraşütü deneyimi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi web sitemiz ya da sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

0542 492 2022
0534 921 6325

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?