Boztepe Yamaç Paraşütü 2023 - İnter Yamaç Paraşütü

Boztepe Yamaç Paraşütü 2023

Boztepe Yamaç Paraşütü

Boztepe yamaç paraşütü için uzun yıllardır tercih edilen noktalardan biri oluyor. Bölgeye ilginin gün geçtikçe artmasıyla Boztepe adının daha görünür hale geldiği biliniyor. Yamaç paraşütü pek çok kişi için farklı bir macera olarak nitelendiriliyor. Adrenalini gökyüzünde hissetmek ve bulutların arasında özgür olmak birçok kişi için cazip bir fikir olabiliyor. Yamaç paraşütü doğru bir ekip ve doğru ekipmanlar eşliğinde yapıldığında unutulmaz bir deneyim haline geliyor. Üstelik doğru koşullar altında yapıldığında sanılanın aksine herhangi bir risk de içermiyor. Peki; Boztepe’de yamaç paraşütü yapmak isteyenleri neler bekliyor? Ordu yamaç paraşütü deneyimi için neden İnter Paraşüt tercih edilmeli?

Ordu Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ordu Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Ordu yamaç paraşütü tutkunlarının Karadeniz’de en çok tercih ettiği illerden biri olarak dikkat çekiyor. Ordu’da yamaç paraşütü denildiğinde ise akla ilk olarak Boztepe geliyor. Boztepe, Ordu ilinin Altınordu ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Altınordu ilçesinin bir mahallesi olarak bilinen Boztepe, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bölgeye özellikle yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği biliniyor. Boztepe, Karadeniz’i kuşbakışı seyretmek isteyenler için en popüler lokasyonlardan biri oluyor. Bölgede teleferik ile ulaşım sağlanması ziyaretçilere görsel bir şölen sunuyor. Karadeniz’in dillere destan yemyeşil doğası, hırçın denizi görenleri kendine hayran bırakıyor. Boztepe’nin ziyaretçileri eşsiz Karadeniz lezzetlerini tadıyor, oksijene doydukları keyifli bir deneyim yaşıyor.

Boztepe yamaç paraşütü için yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da dikkatini çekiyor. Yaklaşık 20 yıldır, yamaç paraşütü için önemli merkezlerden biri olan Boztepe git gide daha popüler hale geliyor. Aynı zamanda bölgede farklı spor aktivitelerine katılmak da mümkün olabiliyor. Boztepe, yılın dört mevsimi keyifli aktivitelerin ve unutulmayacak bir tatilin merkezi oluyor. Boztepe’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler tarafından İnter Paraşüt tercih ediliyor. İnter Paraşüt’ün uzman pilotlardan oluşan ekibi, paraşüt tutkunlarına güvenli ve keyifli bir deneyim sunuyor. Böylelikle, bölgede en çok tercih edilen ve ön planda yer alan firmalar arasına adını yazdırıyor. Peki; Boztepe’de paraşüt tutkunlarını neler bekliyor?

Ordu Yamaç Paraşütü

Ordu Yamaç Paraşütü

Boztepe Yamaç Paraşütü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Boztepe’de yamaç paraşütü yapabilmek için 16 yaşını doldurmuş olma şartı aranıyor. Risk oluşturabilecek sağlık sorunları bulunanların uçuş gerçekleştirmesine izin verilmiyor. Bu sağlık sorunlarından bazıları; kalp, tansiyon, epilepsi, astım olarak sıralanabiliyor. Hamileler de uçuş yapmasına izin verilmeyen riskli grupta yer alıyor.

Ordu’dan Boztepe’ye ulaşım teleferik aracılığıyla sağlanabiliyor. Teleferik yolculuğu yaklaşık 8 dakika sürüyor. Bölgeye ilginin yoğun olması nedeniyle teleferik seferlerinin sabah erken saatlerde başladığı biliniyor. Günün hemen her saatinde teleferik yolculuğu yapmak mümkün olabiliyor. Teleferik, yamaç paraşütü tutkunları için ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlıyor. Bölgede, Türkiye Hava Sporları Federasyonu’nun da desteğiyle birçok yamaç paraşütü etkinliği düzenleniyor. Boztepe yamaç paraşütü alanında her geçen gün gelişen bölgelerden biri oluyor. Yaklaşık 500 metrelik yükseklikten kendini gökyüzüne bırakan paraşüt tutkunlarının yolculuğu yardım saat sürüyor. Yarım saatin ardından Şarkiye Mahallesi’nde bulunan kumsala iniş yapılıyor.

Ordu boztepe Yamaç Paraşütü 2022

Ordu boztepe Yamaç Paraşütü 2022

Ordu Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç paraşütü fiyatları yıllara ve bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Ordu yamaç paraşütü fiyatları da yıllara ve dönemlere göre değişebiliyor. En doğru fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçmek gerekiyor. Bununla birlikte; İnter Paraşüt’ün yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için uçuş kartları sunduğu biliniyor. Uçuş kartlarını satın alabilmek için firmanın web sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Uçuş kartları dijital olarak hazırlandığı için sosyal medya kanalları aracılığıyla teslim alınabiliyor.

Gökyüzündeki bu eşsiz deneyimi ölümsüzleştirmek için uçuş sırasında fotoğraf ve video hizmeti veriliyor. Uçuş kartları sayesinde bu hizmet için ek bir ücret talep edilmiyor. Yamaç paraşütü yapılacak bölgeye transfer de ücretsiz olarak sağlanıyor. Uçuş kartlarında tarih bilgisi yer almıyor. Bu da kart sahiplerinin kartı satın aldıkları yıl içerisindeki herhangi bir tarihte uçuş gerçekleştirebilecekleri anlamına geliyor. Elbette tarih belirlenirken meteorolojik koşulları da dikkate almak gerekiyor.

Boztepe yamaç paraşütü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi web sitemiz veya sosyal medya kanalları aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

0542 492 2022
0534 921 6325

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Türkiye Geneli Yamaç Paraşütü Uçuşları
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?